• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances

Care Plus Camping & Outdoor

Try flexible payments withKlarnaLearn how

Filter
  • Camping & Outdoor
  • Tents
  • Camping Cooking Equipment
  • Outdoor Equipment
  • Camping Furniture
  • Bug Protection
  • Air Beds

16 products

Show as table
Care Plus Camping & Outdoor Care Plus Anti Insect Natural Spray 60ml
Care Plus Anti Insect Natural Spray 60ml
Insect Repellent
£10.48
4 stores
Care Plus Camping & Outdoor Care Plus Mosquito Net Pop-up
Care Plus Mosquito Net Pop-up
Mosquito Net
£13.64
2 stores
Care Plus Camping & Outdoor Care Plus Anti-Insect Deet Spray 50%
Care Plus Anti-Insect Deet Spray 50%
Insect Repellent
£10.90
£11.20
3 stores
Care Plus Camping & Outdoor Care Plus Anti-Insect DEET Spray 50%
Trending
Care Plus Anti-Insect DEET Spray 50%
Insect Repellent
£19.30
£96.50/L
2 stores
Care Plus Camping & Outdoor Care Plus HeadNet, Classic
Care Plus HeadNet, Classic
Mosquito Net
£8.26
£8.35
2 stores
Care Plus Camping & Outdoor Care Plus Anti-Insect Deet Spray 40% XXL 200 ml
Care Plus Anti-Insect Deet Spray 40% XXL 200 ml
Insect Repellent
£20
£100.00/L
2 stores
Care Plus Camping & Outdoor Care Plus Evo Water Filter
Care Plus Evo Water Filter
Water Purification
£43.55
2 stores
Care Plus Camping & Outdoor Care Plus Emergency Blanket Extra Large 160 x 210 cm
Care Plus Emergency Blanket Extra Large 160 x 210 cm
£3.77
1 store
Care Plus Anti-Insect DEET 40% Spray 60 ml
Care Plus Anti-Insect DEET 40% Spray 60 ml
£9.25
1 store
Care Plus Anti-Insect Deet Spray 40% 60ml
Care Plus Anti-Insect Deet Spray 40% 60ml
Insect Repellent
£11.60
1 store
Care Plus Deet 100ml
Care Plus Deet 100ml
Insect Repellent
£11.99
£119.90/L
1 store
Care Plus Deet Anti Insect Spray 40% 100 ml
Care Plus Deet Anti Insect Spray 40% 100 ml
£13.80
£138.00/L
1 store
Care Plus Water Filter with Bottle Jungle Green
Care Plus Water Filter with Bottle Jungle Green
Water Purification
£32.25
1 store
Care Plus Duo Box Durallin Mosquito Net
Care Plus Duo Box Durallin Mosquito Net
£49.99
1 store
Care Plus Mosquito net bell Durallin Sleeping
Care Plus Mosquito net bell Durallin Sleeping
£49.99
1 store
Care Plus Travel Towel Pesto Size 3
Care Plus Travel Towel Pesto Size 3
Travel Sheets
£30.99
Out of stock
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.