• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
ELF

Elf

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Elf from different categories. See also Elf Black Friday offers for 2026 »
Filter
Evolution Full-Tech FE 5W-30
Elf Evolution Full-Tech FE 5W-30 Motor Oil 5L
£42.98
£8.60/L
6 stores
Evolution 900 SXR 5W-30
Elf Evolution 900 SXR 5W-30 Motor Oil 5L
£37.87
£7.57/L
6 stores
Evolution 900 SXR 5W-40
Trending
Elf Evolution 900 SXR 5W-40 Motor Oil 5L
£36.07
£7.21/L
6 stores
Moto 4 Tech 10W50 4L 4T Engine
Elf Moto 4 Tech 10W50 4L 4T Engine Motor Oil
£43.30
5 stores
Evolution 900 SXR 5W-40
Elf Evolution 900 SXR 5W-40 Motor Oil 1L
£12.25
£12.25/L
7 stores
Evolution Full-Tech FE 5W-30
Elf Evolution Full-Tech FE 5W-30 Motor Oil 1L
£12.64
£12.64/L
7 stores
Evolution Full-Tech LLX 5W-30
Elf Evolution Full-Tech LLX 5W-30 Motor Oil 1L
£12.49
£12.49/L
6 stores
Evolution Full-Tech LSX 5W-40 1L
Trending
Elf Evolution Full-Tech LSX 5W-40 1L Motor Oil
£13.49
£13.49/L
6 stores
Evolution R-Tech Elite FE 0W-20 RN17 FE Engine 1L
Elf Evolution R-Tech Elite FE 0W-20 RN17 FE Engine 1L Motor Oil 1L
£16.99
£16.99/L
6 stores
Evolution 900 NF 5W40
Trending
Elf Evolution 900 NF 5W40 Motor Oil 1L
£24.08
£24.08/L
6 stores
Engine 5W-40 5L Full-Tech LSX Acea C3
Elf Engine 5W-40 5L Full-Tech LSX Acea C3 Motor Oil 5L
£54.41
£10.88/L
6 stores
Evolution 700 STI 10W-40
Elf Evolution 700 STI 10W-40 Motor Oil 5L
£31.49
£6.30/L
5 stores
Evolution Full-Tech FDX 0W-30
Elf Evolution Full-Tech FDX 0W-30 Motor Oil 5L
£44.58
£8.92/L
5 stores
Evolution Full-Tech LLX 5W-30
Elf Evolution Full-Tech LLX 5W-30 Motor Oil 5L
£47.48
£9.50/L
5 stores
Engine 2225541
Elf Engine 2225541 Motor Oil 1L
£13.75
£13.75/L
6 stores
Evolution 900 SXR 5W-30
Elf Evolution 900 SXR 5W-30 Motor Oil 1L
£10.22
£10.22/L
5 stores
Evolution 900 NF 5W-40
Elf Evolution 900 NF 5W-40 Motor Oil 1L
£10.99
£10.99/L
5 stores
Engine 5W-20, Capacity: 2225546
-13%
Elf Engine 5W-20, Capacity: 2225546 Motor Oil 1L
£11.03
£11.03/L
5 stores
Oleje 2214029 Engine 5w-30 1l Full-tech Dtx Acea C2
Elf Oleje 2214029 Engine 5w-30 1l Full-tech Dtx Acea C2 Motor Oil 1L
£12.49
£12.49/L
5 stores
Evolution 900 FT 0W-30
Elf Evolution 900 FT 0W-30 Motor Oil 1L
£12.49
£12.49/L
5 stores
Engine 2230937
Elf Engine 2230937 Motor Oil
£14.49
5 stores
2228335 Engine 1l
Elf 2228335 Engine 1l Motor Oil 1L
£14.99
£14.99/L
5 stores
Evo Fulltech R Fe 0W20 1L Engine
Elf Evo Fulltech R Fe 0W20 1L Engine Motor Oil 1L
£15.99
£15.99/L
5 stores
Engine 2217623
Elf Engine 2217623 Motor Oil 1L
£17.98
£17.98/L
5 stores

You’ve viewed 24 out of 179 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.