• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
INIKA

Inika

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Inika from different categories. See also Inika Black Friday offers for 2026 »
Filter
Organic Loose Mineral Foundation SPF25 Strength
Inika Organic Loose Mineral Foundation SPF25 Strength
£32.90
2 stores
Beauty On The Go Kit Dark Worth £44
Inika Beauty On The Go Kit Dark Worth £44
£25.55
4 stores
Organic Bold Lash Mascara Black
Inika Organic Bold Lash Mascara Black
£24
£1,846.15/L
2 stores
Organic Eye Pencil Black
Inika Organic Eye Pencil Black
£21.90
3 stores
Organic Brow Perfector Espresso
Inika Organic Brow Perfector Espresso
£23.50
£3,615.38/L
3 stores
Organic Baked Contour Duo Almond
Inika Organic Baked Contour Duo Almond
£33.50
3 stores
Inika Organic Radiant Glow Veil 30ml
Inika Inika Organic Radiant Glow Veil 30ml
£49.71
3 stores
Organic Tinted Lip Oil - Mulberry
Inika Organic Tinted Lip Oil - Mulberry
£31.07
1 store
Phytofuse Renew Camellia Oil Cleanser
Inika Phytofuse Renew Camellia Oil Cleanser 100ml
£33.50
£335.00/L
3 stores
Organic Serum Foundation Medium To Full Coverage Second Skin - Natural
Inika Organic Serum Foundation Medium To Full Coverage Second Skin - Natural
£53.50
£2,140.00/L
3 stores
Organic Double Pencil Sharpener
Inika Organic Double Pencil Sharpener
£7.70
2 stores
Phytofuse Renew Resveratrol Night Cream
Inika Phytofuse Renew Resveratrol Night Cream
£7.83
2 stores
Phytofuse Renew Resveratrol Eye Cream
Inika Phytofuse Renew Resveratrol Eye Cream 15ml
£14.27
£951.33/L
2 stores
Certified Organic Tanning Glove
Inika Certified Organic Tanning Glove
£18.50
2 stores
Organic Lip Serum Peptide Ceramide Blush
-11%
Inika Organic Lip Serum Peptide Ceramide Blush
£20.90
£23.50
2 stores
Organic Brow Pencil
Inika Organic Brow Pencil
£23.08
2 stores
 Organic Natural Tanning Mist
-16%
Inika Organic Natural Tanning Mist 120ml
£24.90
£207.50/L
2 stores
Organic Certified Organic BB Cream Cream
Inika Organic Certified Organic BB Cream Cream
£28.90
2 stores
Organic BB Cream Beige
Trending
Inika Organic BB Cream Beige
£28.90
£963.33/L
2 stores
Organic Tinted Lip Oil Blossom
Inika Organic Tinted Lip Oil Blossom
£29.50
£5,900.00/L
2 stores
Organic Curvy Lash Mascara
Inika Organic Curvy Lash Mascara
£30.90
2 stores
Baked Mineral Illuminisor
Inika Baked Mineral Illuminisor
£31
2 stores
Baked Mineral Illuminisor
Inika Baked Mineral Illuminisor
£31
2 stores
Organic Purity Lash Mascara Black
Inika Organic Purity Lash Mascara Black
£31.50
£3,705.88/L
2 stores

You’ve viewed 24 out of 127 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.