• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
URIAGE

Uriage

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Uriage from different categories. See also Uriage Black Friday offers for 2026 »
Filter
Bariéderm Cica-Cream Copper-Zinc
Uriage Bariéderm Cica-Cream Copper-Zinc 100ml
£9.99
£99.90/L
9 stores
Xémose Cleansing Soothing Oil
Uriage Xémose Cleansing Soothing Oil 1000ml
£14.49
£14.49/L
8 stores
Eau Thermale Pure Thermal Water
Uriage Eau Thermale Pure Thermal Water 50ml
£2.80
£56.00/L
6 stores
Bariéderm Cica-Cream Copper Zinc SPF50+
Uriage Bariéderm Cica-Cream Copper Zinc SPF50+ 40ml
£5.76
£144.00/L
8 stores
Gyn-Phy Refreshing Gel Intimate Hygiene
-21%
Uriage Gyn-Phy Refreshing Gel Intimate Hygiene 200ml
£6.75
£33.75/L
8 stores
Eau Thermale Water Spray
Uriage Eau Thermale Water Spray 300ml
£5.90
£19.67/L
7 stores
D.S. Regulating Soothing Emulsion
Uriage D.S. Regulating Soothing Emulsion 40ml
£10.98
£274.50/L
5 stores
Bariéderm-Cica Daily Gel-Cream
Uriage Bariéderm-Cica Daily Gel-Cream 40ml
£15.03
£375.75/L
9 stores
Xémose Soothing Lipid-Replenishing Cream
Uriage Xémose Soothing Lipid-Replenishing Cream 400ml
£16.33
£40.83/L
8 stores
Hygiène Cleansing Water Foam Cleansing Foam for Face
Uriage Hygiène Cleansing Water Foam Cleansing Foam for Face 150ml
£10.07
£67.13/L
7 stores
Xemose Anti-Itch Soothing Oil Balm
Uriage Xemose Anti-Itch Soothing Oil Balm 500ml
£16.99
£33.98/L
9+ stores
D.S. Gel Regulating Foaming Gel
Uriage D.S. Gel Regulating Foaming Gel 150ml
£6.79
£45.27/L
7 stores
Hydrating Baby Lotion Cradle Cap Care Cream 40ml
Trending
Uriage Hydrating Baby Lotion Cradle Cap Care Cream 40ml
£4.48
£112.00/L
7 stores
Extra-Rich Dermatological Gel
Uriage Extra-Rich Dermatological Gel 500ml
£9.14
£18.28/L
6 stores
Waterproof Eye Make-Up Remover 100ml
Uriage Waterproof Eye Make-Up Remover 100ml
£7.38
£73.80/L
8 stores
Xémose Cleansing Soothing Oil
Uriage Xémose Cleansing Soothing Oil 500ml
£13.66
£27.32/L
8 stores
Bariederm-Cica Daily Serum
Uriage Bariederm-Cica Daily Serum 30ml
£17.75
£591.67/L
9+ stores
Eau Thermale Water Sleeping Mask
Uriage Eau Thermale Water Sleeping Mask 50ml
£12.16
£243.20/L
9 stores
Eau Thermale Micellar Water
Uriage Eau Thermale Micellar Water 150ml
£5
£33.33/L
8 stores
Fresh Deo Spray
Uriage Fresh Deo Spray 125ml
£6.25
£50.00/L
8 stores
Xmose Face Cream
Uriage Xmose Face Cream 40ml
£9.72
£243.00/L
8 stores
Eau Thermale Light Water Cream
Uriage Eau Thermale Light Water Cream 40ml
£12.87
£321.75/L
8 stores
Power 3 Deo Roll-on
Uriage Power 3 Deo Roll-on 50ml
£7.16
£143.20/L
7 stores
Eau Thermale Water Contour Eye Cream
Uriage Eau Thermale Water Contour Eye Cream 15ml
£9.27
£618.00/L
7 stores

You’ve viewed 24 out of 309 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.