• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
NIVEA MEN

Nivea Men

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Nivea Men from different categories. See also Nivea Men Black Friday offers for 2026 »
Filter
Invisible Black & White Original Deo Spray
Trending
Nivea Men Invisible Black & White Original Deo Spray 150ml
£1.95
£13.00/L
7 stores
Anti-Age Hyaluron Eye Cream 15Ml
-12%
Nivea Men Anti-Age Hyaluron Eye Cream 15Ml 15ml
£5.90
£393.33/L
5 stores
6 x 50ml Invisible Black & White Anti-Perspirant Deodorant Roll-On
Trending
Nivea Men 6 x 50ml Invisible Black & White Anti-Perspirant Deodorant Roll-On 50ml
£4.82
£96.40/L
2 stores
Hydration Liquid Moisturiser Normal Dry Skin 100ml
Nivea Men Hydration Liquid Moisturiser Normal Dry Skin 100ml 100ml
£8.45
£84.50/L
4 stores
Deep Darkwood Face Scrub 75ml
Nivea Men Deep Darkwood Face Scrub 75ml
£6.25
3 stores
Protect & Care Rehydrating Moisturiser
Trending
Nivea Men Protect & Care Rehydrating Moisturiser 75ml
£6.83
£105.73/L
3 stores
Protect Care Roll-On Deodorant Pack 2
Nivea Men Protect Care Roll-On Deodorant Pack 2 50ml 2-pack
£6.29
2 stores
Deep Sport Energising Shower Gel 500 ml
Nivea Men Deep Sport Energising Shower Gel 500 ml 500ml
£9
£18.00/L
1 store
Sensitive Antiperspirant Roll On Deodorant
Nivea Men Sensitive Antiperspirant Roll On Deodorant 50ml
£1.50
£30.00/L
3 stores
Deep Maxx Tech Clears Wash 100ml 3-pack
Nivea Men Deep Maxx Tech Clears Wash 100ml 3-pack
£6.12
3 stores
Energy Shower Gel
Nivea Men Energy Shower Gel 50ml
£1.50
£30.00/L
2 stores
Deep Black Carbon Roll On 50ml
Nivea Men Deep Black Carbon Roll On 50ml
£2.42
2 stores
Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Roll On 50 ml
Nivea Men Cool Kick Anti-Perspirant Deodorant Roll On 50 ml 50ml 3-pack
£2.75
2 stores
Moist Lip Care Balm SPF 20
Nivea Men Moist Lip Care Balm SPF 20
£4.41
2 stores
Deodorant BLACK& WHITE INVISIBLE Ultimate Impact 5in1 Spray
Trending
Nivea Men Deodorant BLACK& WHITE INVISIBLE Ultimate Impact 5in1 Spray 150ml
£4.57
£30.47/L
2 stores
Sensitive Shave Gel 7 oz Pack of 3
Nivea Men Sensitive Shave Gel 7 oz Pack of 3
£9.85
2 stores
Roll-On Dry Impact Fresh Pack of 6 x 50 ml
Nivea Men Roll-On Dry Impact Fresh Pack of 6 x 50 ml 300ml 6-pack
£11.68
2 stores
Protege & Cuida After Shave Bálsamo Hidratante 100ml
Nivea Men Protege & Cuida After Shave Bálsamo Hidratante 100ml
£14.83
£148.30/L
2 stores
Deep Clean Shower Gel
-11%
Nivea Men Deep Clean Shower Gel 250ml 6-pack
£24.12
£26.99
2 stores
For Him Bumper Gift Pack
Nivea Men For Him Bumper Gift Pack
£19.36
1 store
Anti-Age Hyaluron After Shave Balm 100 ml
Nivea Men Anti-Age Hyaluron After Shave Balm 100 ml 100ml
£20.70
£207.00/L
1 store
Power Anti-Aging Cream 2 in 1 SPF30
Nivea Men Power Anti-Aging Cream 2 in 1 SPF30 50ml
£33.80
£676.00/L
1 store
Anti-Ageing Power Serum 30ml
Nivea Men Anti-Ageing Power Serum 30ml 30ml
£29.42
£980.67/L
2 stores
Sensitive Shower Gel 250 ml
Nivea Men Sensitive Shower Gel 250 ml
£19.46
1 store

You’ve viewed 24 out of 106 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.