• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Abena

Abena

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Abena from different categories. See also Abena Black Friday offers for 2026 »
Filter
Stoko UPW1L Stokoderm Protect PURE 1L DEB
Abena Stoko UPW1L Stokoderm Protect PURE 1L DEB 1000ml
£22.07
£22.07/L
8 stores
Mouth Protection Type II 3-Layer 50-pack
Trending
Abena Mouth Protection Type II 3-Layer 50-pack
£2.50
4 stores
Man Formula 1
Trending
Abena Man Formula 1 15-pack
£2.39
3 stores
Deb Hand Soap Refill Foam Perfumed AZU1L 1
Abena Deb Hand Soap Refill Foam Perfumed AZU1L 1 1000ml 6-pack
£14.50
6 stores
Premium Maternity Pads Pack of 15 - 30
-17%
Abena Premium Maternity Pads Pack of 15 - 30
£4.16
£4.99
3 stores
Abri-Soft Superdry Disposable Underpad 60x90 cm - 30 pcs
-22%
Abena Abri-Soft Superdry Disposable Underpad 60x90 cm - 30 pcs
£9.34
£11.99
3 stores
Light Normal 2 350ml 12 Incontinence Pads
Abena Light Normal 2 350ml 12 Incontinence Pads
£2.47
4 stores
Zinksalva oparfymerad
-22%
Abena Zinksalva oparfymerad 100ml
£3.98
£39.80/L
4 stores
Light Super 4 850ml Absorbency 30 Incontinence Pads
-20%
Abena Light Super 4 850ml Absorbency 30 Incontinence Pads
£6.31
£7.89
4 stores
Zinkspray 10%
Abena Zinkspray 10% 100ml
£11.50
£115.00/L
4 stores
Slip XL4 Premium 12 St
-12%
Abena Slip XL4 Premium 12 St 12-pack
£11.50
£13.10
4 stores
Pants Premium L3
-15%
Abena Pants Premium L3
£14.94
£17.58
4 stores
Gauze Pads 100 in A Pack
Abena Gauze Pads 100 in A Pack
£2.50
2 stores
Shampoo cap til tørvask, med balsam, uden farve og parfume, ABEBA 32 cm
Trending
Abena Shampoo cap til tørvask, med balsam, uden farve og parfume, ABEBA 32 cm
£3.47
2 stores
Abri-Soft Classic 60x60cm 25-pack
Trending
Abena Abri-Soft Classic 60x60cm 25-pack 25-pack
£7.49
2 stores
slip premium s4 small incontinence protection briefs
Trending
Abena slip premium s4 small incontinence protection briefs
£24.20
2 stores
Mild Cream Soap
Trending
Abena Mild Cream Soap 500ml 1-pack
£2.18
£4.36/L
3 stores
Wet Wash Gloves Pack of 8
Abena Wet Wash Gloves Pack of 8
£2.27
3 stores
Intimate Care
Abena Intimate Care 200ml
£3.27
£16.35/L
3 stores
Man Formula 2
-17%
Abena Man Formula 2 15-pack
£3.63
£4.35
3 stores
Light Mini 1 Premium Pink 20 stk.
Abena Light Mini 1 Premium Pink 20 stk.
£3.71
3 stores
Classic Vinyl Powder-Free Disposable Gloves 100-pack
Abena Classic Vinyl Powder-Free Disposable Gloves 100-pack
£4.60
3 stores
Man Formula 0 Pack of 14 Pads
Abena Man Formula 0 Pack of 14 Pads
£5
3 stores
Classic Powder-Free Nitrile Gloves
Abena Classic Powder-Free Nitrile Gloves
£5.25
3 stores

You’ve viewed 24 out of 410 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.