• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay with Klarna
Pay flexibly with
Ciaté

Ciaté

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Ciaté from different categories. See also Ciaté Black Friday offers for 2026 »
Filter
Lash Chalk Lash-Tip Mascara #2 Giggle
Ciaté Lash Chalk Lash-Tip Mascara #2 Giggle
£1.62
£231.43/L
9 stores
Lip Chalk Matte Lip Crayon #02 Berry Go Round
Ciaté Lip Chalk Matte Lip Crayon #02 Berry Go Round
£3.31
9 stores
Lip Chalk Matte Lip Crayon #05 Instaglam
Ciaté Lip Chalk Matte Lip Crayon #05 Instaglam
£3.31
9 stores
Eye Chalk Eye Pencil #4 Dot-to-Dot
Ciaté Eye Chalk Eye Pencil #4 Dot-to-Dot
£2.04
8 stores
Corrupted Neon Megaphone
Ciaté Corrupted Neon Megaphone
£4.39
8 stores
Ciaté Mini Caviar Dawn Till Dusk Nail Polish
Ciaté Ciaté Mini Caviar Dawn Till Dusk Nail Polish 5ml
£5.43
£1,086.00/L
3 stores
Ciaté Mini Ppm193 Ride My Rocket Nail Polish 5ml
Ciaté Ciaté Mini Ppm193 Ride My Rocket Nail Polish 5ml 5ml
£6.08
£1,216.00/L
3 stores
The Paint Pot Nail Polish Cha Cha Cha
Ciaté The Paint Pot Nail Polish Cha Cha Cha 13.5ml
£1.80
£133.33/L
2 stores
Ciaté Mini Meet Me In Mayfair Nail Polish
Ciaté Ciaté Mini Meet Me In Mayfair Nail Polish 5ml
£6.61
£1,322.00/L
2 stores
Eye Chalk Eye Pencil #01 Jump Rope
Ciaté Eye Chalk Eye Pencil #01 Jump Rope
£7.69
2 stores
The Paint Pot Nail Polish Comic Strip
Ciaté The Paint Pot Nail Polish Comic Strip 13.5ml
£5.53
£412.59/L
2 stores
The Paint Pot Nail Polish Helter-Skelter
Ciaté The Paint Pot Nail Polish Helter-Skelter 13.5ml
£5.43
£805.19/L
2 stores
The Paint Pot Nail Polish Pool Party
Ciaté The Paint Pot Nail Polish Pool Party 13.5ml
£0.53
£39.26/L
1 store
Laciate Junior Uht Whole Milk 3.8% 1 Litre
Ciaté Laciate Junior Uht Whole Milk 3.8% 1 Litre
£1.38
1 store
Eye Chalk Eye Pencil 4.9g
Ciaté Eye Chalk Eye Pencil 4.9g
£2.29
1 store
Lip Chalk Matte Lip Crayon Berry Go Round
Ciaté Lip Chalk Matte Lip Crayon Berry Go Round
£3.79
1 store
Lip Chalk Matte Lip Crayon
Ciaté Lip Chalk Matte Lip Crayon
£3.79
1 store
The Paint Pot Nail Polish Glametal
Ciaté The Paint Pot Nail Polish Glametal 13.5ml
£3.95
£292.59/L
1 store
The Paint Pot Nail Polish Fair & Square
Ciaté The Paint Pot Nail Polish Fair & Square 13.5ml
£4.98
£368.89/L
1 store
Lash Chalk Lash-Tip Mascara #01 Daydream
Ciaté Lash Chalk Lash-Tip Mascara #01 Daydream
£5.28
£754.29/L
1 store
Ciaté Mini Studs Stylish Nail Polish
Ciaté Ciaté Mini Studs Stylish Nail Polish 5ml
£5.50
£1,100.00/L
1 store
The Paint Pot Nail Polish Mural Moment
Ciaté The Paint Pot Nail Polish Mural Moment 13.5ml
£5.94
£440.00/L
1 store
The Paint Pot Nail Polish Palm Tree
Ciaté The Paint Pot Nail Polish Palm Tree 13.5ml
£5.94
£440.00/L
1 store
Mini Paint Pot Girl With A Pearl
Ciaté Mini Paint Pot Girl With A Pearl 5ml
£5.95
£1,190.00/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 33 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.