• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
SEKSY

Seksy

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Seksy from different categories. See also Seksy Black Friday offers for 2026 »
Filter
Embrace EdP
Seksy Embrace EdP 100ml
£30
£300.00/L
7 stores
Entice EdP
Seksy Entice EdP 100ml
£35
£350.00/L
6 stores
Embrace Eau de Parfum
Seksy Embrace Eau de Parfum
£22
5 stores
Embrace EdP
Seksy Embrace EdP 50ml
£29
£580.00/L
5 stores
Embrace Duo Set EDP
Seksy Embrace Duo Set EDP 30ml
£32
5 stores
Elegance Eau de Parfum
Seksy Elegance Eau de Parfum 30ml
£22
£733.33/L
4 stores
Entice EdP
Seksy Entice EdP 10ml
£9.49
£949.00/L
1 store
Three Piece Eau De Parfum Travel Spray Set
Seksy Three Piece Eau De Parfum Travel Spray Set
£9.99
1 store
Elegance EdP
Seksy Elegance EdP 100ml
£25.24
£409.90/L
2 stores
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.