• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
PAI

Pai

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Pai from different categories. See also Pai Black Friday offers for 2026 »
Filter
Rosehip Bioregenerate Oil
Pai Rosehip Bioregenerate Oil 30ml
£27.20
£906.67/L
7 stores
Rosehip Bioregenerate Face Oil
Pai Rosehip Bioregenerate Face Oil 10ml
£14.82
£1,482.00/L
7 stores
Light Work Cleansing Oil
Pai Light Work Cleansing Oil 100ml
£27.20
£272.00/L
7 stores
The Anthemis Chamomile & Rosehip Soothing Moisturiser
Pai The Anthemis Chamomile & Rosehip Soothing Moisturiser 50ml
£31.20
£624.00/L
7 stores
British Summer Time SPF30
Pai British Summer Time SPF30 40ml
£30
£750.00/L
5 stores
Middlemist Seven Camellia & Rose Gentle Cream Cleanser
Pai Middlemist Seven Camellia & Rose Gentle Cream Cleanser 150ml
£27.20
£181.33/L
5 stores
Fade Forward Marine Algae Dark Spot Serum
Pai Fade Forward Marine Algae Dark Spot Serum 30ml
£47.20
£1,573.33/L
5 stores
Phaze Rebalancing PHA Cleanser 100ml
Pai Phaze Rebalancing PHA Cleanser 100ml 100ml
£21
£210.00/L
7 stores
Century Flower Barrier Defence Mist
Pai Century Flower Barrier Defence Mist 100ml
£33.60
£336.00/L
7 stores
Stabilised Vitamin C 20% Brightening Booster
Pai Stabilised Vitamin C 20% Brightening Booster 10ml
£14.82
£1,482.00/L
5 stores
British Summer Time Glow SPF30 Cream
Pai British Summer Time Glow SPF30 Cream
£27.20
5 stores
Instant Calm Redness Serum Sea Aster & Wild Oat
Pai Instant Calm Redness Serum Sea Aster & Wild Oat 30ml
£39.20
£1,306.67/L
5 stores
Skincare Gentle Genius Barrier Care Replenishing Body Wash
Pai Skincare Gentle Genius Barrier Care Replenishing Body Wash
£22.40
7 stores
The Pioneer Geranium & Thistle Mattifying Moisturiser
Pai The Pioneer Geranium & Thistle Mattifying Moisturiser 50ml
£23.39
£624.00/L
7 stores
Skincare Middlemist Seven Camellia and Rose Gentle Cream Cleanser
Pai Skincare Middlemist Seven Camellia and Rose Gentle Cream Cleanser 50ml
£19
£380.00/L
4 stores
Peptides 5% 10ml
-20%
Pai Peptides 5% 10ml
£15.20
£53.62/kg
4 stores
Try Kit
Trending
Pai Try Kit
£49
3 stores
Carbon Star Anti-Imperfection Overnight Oil
Pai Carbon Star Anti-Imperfection Overnight Oil 30ml
£23.80
£793.33/L
6 stores
Feather Canyon Restoring Eye Cream
Pai Feather Canyon Restoring Eye Cream 15ml
£31.20
£2,080.00/L
6 stores
Back to Life Hydration Serum
Pai Back to Life Hydration Serum 30ml
£39.20
£1,306.67/L
6 stores
Barrier Care Wet Skin Moisturiser 200ml
Pai Barrier Care Wet Skin Moisturiser 200ml 200ml
£24
£120.00/L
5 stores
Skincare The Impossible Glow
Pai Skincare The Impossible Glow 30ml
£27.20
£906.67/L
5 stores
Bonne Nuit BioPeptide Renewal Night Cream
-12%
Pai Bonne Nuit BioPeptide Renewal Night Cream 50ml
£51.20
£1,024.00/L
5 stores
Skincare Bright Now Exfoliating Toner 100ml
Pai Skincare Bright Now Exfoliating Toner 100ml 100ml
£27.20
£272.00/L
4 stores

You’ve viewed 24 out of 81 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.