• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
OPTREX

Optrex

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Optrex from different categories. See also Optrex Black Friday offers for 2026 »
Filter
Intensive Eye Drops 10ml
Optrex Intensive Eye Drops 10ml
£5.09
£509.00/L
3 stores
Dazzling Eye Drops 10ml
Optrex Dazzling Eye Drops 10ml
£5.36
£536.00/L
8 stores
Double Action Rehydrating Eye Drops 10ml
Optrex Double Action Rehydrating Eye Drops 10ml
£9.75
6 stores
Refreshing Eye Drops Triple Pack 10ml
Optrex Refreshing Eye Drops Triple Pack 10ml
£5.25
5 stores
Eyedew Dazzling Eye Drops 10ml
Trending
Optrex Eyedew Dazzling Eye Drops 10ml
£5.49
2 stores
Actimist Double Action Spray 10 ml
Trending
Optrex Actimist Double Action Spray 10 ml
£9.99
£999.00/L
2 stores
Sore Eye Drops 10ml
Optrex Sore Eye Drops 10ml
£5.49
£549.00/L
2 stores
Double Action Eye Drops 10ml
Optrex Double Action Eye Drops 10ml
£9.99
£35.24/kg
2 stores
Actimist Double Action Spray 10ml
Optrex Actimist Double Action Spray 10ml
£15.99
2 stores
Refreshing Eye Drops - 2 Pack
Optrex Refreshing Eye Drops - 2 Pack
£6
1 store
Itchy Eyes Double Action 10ml
Optrex Itchy Eyes Double Action 10ml
£6.55
1 store
Moisturising Eye Drops 10 ml Contact Lens
Optrex Moisturising Eye Drops 10 ml Contact Lens
£8.96
£896.00/L
1 store
10 ml Moisturising Eye Drops
Optrex 10 ml Moisturising Eye Drops
£9.95
£995.00/L
1 store
Double Action Dry Eyes 10 ml
Optrex Double Action Dry Eyes 10 ml
£9.99
£999.00/L
1 store
Double Action Dry Eyes 10 ml
Optrex Double Action Dry Eyes 10 ml
£12.77
£1,277.00/L
1 store
Double Action Eye Drops for Dry & Tired Eyes 10ml
Optrex Double Action Eye Drops for Dry & Tired Eyes 10ml
£14
£1,400.00/L
1 store
Double Action Dry Eyes 10 ml
Optrex Double Action Dry Eyes 10 ml
£14.28
£1,428.00/L
1 store
Witch Hazel Eye Drops 10 ml
Optrex Witch Hazel Eye Drops 10 ml
£16.39
£1,639.00/L
1 store
Colirio ojos secos
Optrex Colirio ojos secos
£19.33
£1,933.00/L
1 store
ActiMist 2-in-1 Dry Plus Irritated Eye Spray 10ml
Optrex ActiMist 2-in-1 Dry Plus Irritated Eye Spray 10ml
£27.94
£2,794.00/L
1 store

You’ve viewed 20 out of 21 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.