• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
BORGHESE

Borghese

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Borghese from different categories. See also Borghese Black Friday offers for 2026 »
Filter
Precision Eye Liner - Black
Borghese Precision Eye Liner - Black
£9.54
£216.82/L
4 stores
Fango Essenziali Purify Treatment Sheet Masks
Borghese Fango Essenziali Purify Treatment Sheet Masks
£11.50
4 stores
Fango Essenziali Calm Treatment Sheet Masks
Borghese Fango Essenziali Calm Treatment Sheet Masks 25ml
£11.50
4 stores
Fango Essenziali Energize Treatment Sheet Masks
Borghese Fango Essenziali Energize Treatment Sheet Masks 25ml
£11.50
4 stores
Fango Essenziali Moisturize Treatment Sheet Masks
Borghese Fango Essenziali Moisturize Treatment Sheet Masks 25ml
£14.68
2 stores
Tono Body Creme
Borghese Tono Body Creme
£78.67
2 stores
Advanced Fango Active Purifying Mud Mask
Borghese Advanced Fango Active Purifying Mud Mask 222ml
£96.55
£434.91/L
2 stores
Eau de Parfum Spray Il Bacio 3.4 oz
Borghese Eau de Parfum Spray Il Bacio 3.4 oz 100ml
£17.35
£173.50/L
1 store
Advanced Fango Active Mud Musk Bentonite Clay Hyaluronic Acid
Borghese Advanced Fango Active Mud Musk Bentonite Clay Hyaluronic Acid 100ml
£42.67
£426.70/L
1 store
State-Of-The-Art Mascara - Black
Borghese State-Of-The-Art Mascara - Black
£44.04
1 store
IL Bacio
Borghese IL Bacio 50ml
£47.24
£944.80/L
1 store
La Carezza D'amore 50 ml
Borghese La Carezza D'amore 50 ml 50.3ml
£66.35
£1,319.61/L
1 store
Il Bacio EdP
Borghese Il Bacio EdP 100ml
£73.49
£734.90/L
1 store
Superiore State-of-the-Art Mascara
Borghese Superiore State-of-the-Art Mascara
£80
1 store
Overnight Resurfacing Mask with AHA & BHA
Borghese Overnight Resurfacing Mask with AHA & BHA 50ml
£93.84
£1,876.80/L
1 store
Advanced Fango Delicato Moisturizing Mud Mask
Borghese Advanced Fango Delicato Moisturizing Mud Mask
£96.55
1 store
Energia Retinol Renewal Night Oil
Borghese Energia Retinol Renewal Night Oil
£122.70
£4,809.02/kg
1 store
Bagno di Vita Foaming Shower Gel
Borghese Bagno di Vita Foaming Shower Gel 444ml
£59.97
£135.07/L
2 stores
Crema Saponetta Cleansing Crème 190g
-11%
Borghese Crema Saponetta Cleansing Crème 190g
£63.92
£72.10
2 stores
Radiante Revitalize and Firm Mask 48g
Borghese Radiante Revitalize and Firm Mask 48g
£78.55
2 stores
Brown Cotton Casual Pants - Brown
Borghese Brown Cotton Casual Pants - Brown
£12.59
1 store
Orange Cotton Chino Pants
Borghese Orange Cotton Chino Pants
£16.78
1 store
Advanced Fango Delicato Moisturizing Mud Mask
Borghese Advanced Fango Delicato Moisturizing Mud Mask 79.8ml
£18.59
£232.81/L
1 store
Blue Cotton Bermuda Shorts - Blue
Borghese Blue Cotton Bermuda Shorts - Blue
£20.31
1 store

You’ve viewed 24 out of 45 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.