• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Impulse

Impulse

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Impulse from different categories. See also Impulse Black Friday offers for 2026 »
Filter
Hint Of Musk Body Mist
Impulse Hint Of Musk Body Mist 75ml
£0.88
£11.73/L
9+ stores
Mist-Ic Collection Body Fragrance Mist 150 ml
Impulse Mist-Ic Collection Body Fragrance Mist 150 ml 150ml
£2.50
6 stores
Floral Fancy Body Mist 100ml
Impulse Floral Fancy Body Mist 100ml 100ml
£1.99
£19.90/L
3 stores
Capri Charm Body Spray
Impulse Capri Charm Body Spray 75ml
£2
£26.67/L
1 store
Sicily Secret Body Spray
Trending
Impulse Sicily Secret Body Spray 75ml
£2
£26.67/L
1 store
Roma Rossa Hair Body Mist 100ml
Impulse Roma Rossa Hair Body Mist 100ml
£6
1 store
Capri Charm Hair Body Mist 100ml
Trending
Impulse Capri Charm Hair Body Mist 100ml
£6
1 store
Milano Muse Hair Body Mist 100ml
Impulse Milano Muse Hair Body Mist 100ml
£6
1 store
Purple Petals Smoky Sky Body Mist
Impulse Purple Petals Smoky Sky Body Mist 150ml
£11.17
1 store
Unisex Parfum Balanced Mind Jade
Trending
Impulse Unisex Parfum Balanced Mind Jade 150ml
£2.50
£76.40/L
3 stores
White Moss and Hyacinth Air Body Spray 75ml
Trending
Impulse White Moss and Hyacinth Air Body Spray 75ml 75ml
£1
£73.20/L
2 stores
Mist-ic Collection Body Fragrance Mist Wide Awake
Impulse Mist-ic Collection Body Fragrance Mist Wide Awake 150ml
£2.50
£53.27/L
2 stores
Mist-Ic Collection Body Fragrance Mist 150 ml
Trending
Impulse Mist-Ic Collection Body Fragrance Mist 150 ml 150ml
£2
2 stores
Inner Peace Amethyst Perfume
Impulse Inner Peace Amethyst Perfume 151ml
£2.50
£16.56/L
2 stores
Be Surprised Body Spray Purple
Impulse Be Surprised Body Spray Purple
£1.19
1 store
Instant Crush Body Spray
Impulse Instant Crush Body Spray
£1.19
1 store
Instant Crush Body Spray
Impulse Instant Crush Body Spray 75ml
£2.49
£33.20/L
1 store
Purple Petals Smoky Sky Body Mist
Impulse Purple Petals Smoky Sky Body Mist 250ml
£5.95
£23.80/L
1 store
Wild Waves Body Mist Deodrant
Impulse Wild Waves Body Mist Deodrant 100ml
£6.99
£69.90/L
1 store
Tease Body Spray 75 ml Pack 3
Impulse Tease Body Spray 75 ml Pack 3 75ml
£7.99
1 store
Mist-ic Collection Body Mist 150ml
Impulse Mist-ic Collection Body Mist 150ml
£9.99
1 store
Mist-ic Collection 150ml Body Wide Awake
Impulse Mist-ic Collection 150ml Body Wide Awake
£9.99
1 store
Body Mist 3 x 150ml Rose Quartz
Impulse Body Mist 3 x 150ml Rose Quartz 150ml
£9.99
1 store
crystal clear body mist fine fragrance gift set 4x150ml
Trending
Impulse crystal clear body mist fine fragrance gift set 4x150ml
£9.99
1 store

You’ve viewed 24 out of 39 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.