• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Absorbine

Absorbine

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Absorbine from different categories. See also Absorbine Black Friday offers for 2026 »
Filter
Silver Honey 56g
Trending
Absorbine Silver Honey 56g
£26.99
4 stores
Showsheen 950ml
Absorbine Showsheen 950ml
£14.99
£15.78/L
4 stores
Supershine 236ml
Absorbine Supershine 236ml
£15.95
£75.21/L
4 stores
Showsheen Miracle Groom 946ml
Absorbine Showsheen Miracle Groom 946ml
£15
£15.86/L
3 stores
ShowSheen Stain Remover & Whitener
Absorbine ShowSheen Stain Remover & Whitener
£11.75
3 stores
Supershine Clear Hoof Polish 237ml
Absorbine Supershine Clear Hoof Polish 237ml
£13.20
£55.79/L
3 stores
2-in-1 Shampoo & Conditioner
Absorbine 2-in-1 Shampoo & Conditioner 591ml
£11.60
£22.84/L
3 stores
Silver Honey 236ml
Absorbine Silver Honey 236ml
£25.50
£110.17/L
3 stores
Ultrashield Fly Mask without Ears
Absorbine Ultrashield Fly Mask without Ears
£14.99
2 stores
 ShowSheen Finishing Mist 444ml
Absorbine ShowSheen Finishing Mist 444ml
£12.35
£28.72/L
2 stores
Showsheen Detangler Gel 118ml
Absorbine Showsheen Detangler Gel 118ml
£12.45
2 stores
Horseman's One Step 425g
Absorbine Horseman's One Step 425g
£11.70
£18.68/L
2 stores
Hooflex Natural Dressing and Conditioner Spray
Absorbine Hooflex Natural Dressing and Conditioner Spray
£8.50
£57.43/L
1 store
Stain Remover & Whitener 591ml
Absorbine Stain Remover & Whitener 591ml
£11.50
£19.46/L
1 store
Hooflex Liquid Conditioner 450ml
Absorbine Hooflex Liquid Conditioner 450ml
£20.95
£46.56/L
1 store
Showsheen Spray 946ml
Absorbine Showsheen Spray 946ml
£24.58
£25.98/L
1 store
Hooflex Frog & Sole 335ml
Trending
Absorbine Hooflex Frog & Sole 335ml
£25.33
£75.61/L
1 store
Embrocation Lotion 475ml
Absorbine Embrocation Lotion 475ml
£25.33
£53.33/L
1 store
Hooflex Natural Dressing And Conditioner Other Care Products 444ml
Absorbine Hooflex Natural Dressing And Conditioner Other Care Products 444ml
£31.54
£71.04/L
1 store
Embrocation Lotion 950ml
Absorbine Embrocation Lotion 950ml
£39.12
£41.18/L
1 store
Hoof Care Paste Magic Cushion - Blanc
Absorbine Hoof Care Paste Magic Cushion - Blanc
£166.73
1 store
black ultrashield fly repellent
Absorbine black ultrashield fly repellent
£33.50
1 store
Showsheen Lotion 3.8L
Absorbine Showsheen Lotion 3.8L
£48.39
£12.73/L
1 store
Hooflex Magic Cushion
Absorbine Hooflex Magic Cushion
£59.95
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.