• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay with Klarna
at checkout
Farrow & Ball

Farrow & Ball

Simply select
at checkout
Here we have gathered all products from Farrow & Ball from different categories. See also Farrow & Ball Black Friday offers for 2026 »
Filter
Estate Emulsion Paint Skimming Stone
Farrow & Ball Estate Emulsion Paint Skimming Stone Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£59
£23.60/L
7 stores
Modern Emulsion Paint Skimming Stone
Farrow & Ball Modern Emulsion Paint Skimming Stone Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£64
£25.60/L
6 stores
Treron 5 L Dead Flat No. 292
Farrow & Ball Treron 5 L Dead Flat No. 292
£113
4 stores
Modern Emulsion Skimming Stone 241 5L
Farrow & Ball Modern Emulsion Skimming Stone 241 5L Wall Paint
£108
4 stores
Estate School house white No.291
Farrow & Ball Estate School house white No.291 Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£59
£23.60/L
7 stores
Estate Matt No.18
Farrow & Ball Estate Matt No.18 Wall Paint, Ceiling Paint French Gray 2.5L
£59
£23.60/L
7 stores
Estate Emulsion Paint Sulking Room
Farrow & Ball Estate Emulsion Paint Sulking Room Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£59
£23.60/L
6 stores
Estate No.30
Farrow & Ball Estate No.30 Wall Paint, Ceiling Paint Hague Blue 2.5L
£59
£23.60/L
7 stores
No.2008
Farrow & Ball No.2008 Wall Paint Dimity 2.5L
£64
£25.60/L
6 stores
Estate Earth No.64 Emulsion
Farrow & Ball Estate Earth No.64 Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£59
£23.60/L
6 stores
Modern Elephant's Breath No.229
Farrow & Ball Modern Elephant's Breath No.229 Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£64
£25.60/L
6 stores
Flat Eggshell Topcoat Paint 2.5L White
Farrow & Ball Flat Eggshell Topcoat Paint 2.5L White
£85
5 stores
Modern Emulsion 5L Reduced Green
Farrow & Ball Modern Emulsion 5L Reduced Green
£108
5 stores
Modern Eggshell Mixed Colour Railings
Farrow & Ball Modern Eggshell Mixed Colour Railings Wood Paint 2.5L
£137
£54.80/L
4 stores
Estate Shadow White No.282
Trending
Farrow & Ball Estate Shadow White No.282 Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£59
£23.60/L
7 stores
Estate Cord No.16 Emulsion
Farrow & Ball Estate Cord No.16 Emulsion Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£59
£23.60/L
7 stores
Estate No.201
Trending
Farrow & Ball Estate No.201 Ceiling Paint, Wall Paint Shaded White 2.5L
£59
£23.60/L
6 stores
Modern Smoke No.47 Matt Emulsion
Trending
Farrow & Ball Modern Smoke No.47 Matt Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L
6 stores
Modern Matchstick
Trending
Farrow & Ball Modern Matchstick Wall Paint, Wood Paint, Ceiling Paint 2.5L
£64
£25.60/L
6 stores
Modern Joa's No.226 Eggshell Paint
Farrow & Ball Modern Joa's No.226 Eggshell Paint Wood Paint 2.5L
£85
£34.00/L
6 stores
Modern Eggshell Sulking
Farrow & Ball Modern Eggshell Sulking Wood Paint 0.75L
£35.50
£47.33/L
5 stores
Lichen 19 Estate Emulsion
Farrow & Ball Lichen 19 Estate Emulsion Ceiling Paint, Wall Paint
£99.99
£20.00/L
5 stores
Estate Drop Cloth No.283
Trending
Farrow & Ball Estate Drop Cloth No.283 Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£59
£23.60/L
7 stores
Estate  No.47
Farrow & Ball Estate No.47 Wall Paint, Ceiling Paint Green Smoke 2.5L
£59
£23.60/L
7 stores

You’ve viewed 24 out of 6159 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.