• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
LA RIVE

La Rive

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from La Rive from different categories. See also La Rive Black Friday offers for 2026 »
Filter
Miss Dream EdP
La Rive Miss Dream EdP 100ml
£9.45
£94.50/L
3 stores
Choco la cremeux pour femme edp women
La Rive Choco la cremeux pour femme edp women 100ml
£13.95
£139.50/L
6 stores
Password LR EdT
La Rive Password LR EdT 75ml
£4.75
£63.33/L
2 stores
River Of Love EdP
La Rive River Of Love EdP 90ml
£4.99
£55.44/L
2 stores
Heroic Man EdT
La Rive Heroic Man EdT 100ml
£7.20
£72.00/L
2 stores
In Woman EdP
Trending
La Rive In Woman EdP 90ml
£6.45
£71.67/L
2 stores
Cuté Woman EdP
La Rive Cuté Woman EdP 100ml
£9.99
£99.90/L
2 stores
Vintage Flowers EdP
Trending
La Rive Vintage Flowers EdP 90ml
£4.99
£55.44/L
3 stores
Saffira Eau de Parfum for Women
Trending
La Rive Saffira Eau de Parfum for Women 90ml
£6.70
£74.44/L
3 stores
Black Water (Black Creek) EdT
La Rive Black Water (Black Creek) EdT 100ml
£7.40
£74.00/L
3 stores
Cabana EdT
Trending
La Rive Cabana EdT 90ml
£7.40
£82.22/L
3 stores
Touch of Woman EdP
La Rive Touch of Woman EdP 90ml
£12.99
£144.33/L
3 stores
Gallant EdT
La Rive Gallant EdT 100ml
£9.82
£98.20/L
2 stores
Red Line EdT
La Rive Red Line EdT 90ml
£15.48
£172.00/L
1 store
Cash Men EdT
La Rive Cash Men EdT 100ml
£7.40
£74.00/L
3 stores
Paradise Story Body Hair Mist
La Rive Paradise Story Body Hair Mist 200ml
£2.75
£13.75/L
2 stores
Pretty Flowers Body & Hair Mist
Trending
La Rive Pretty Flowers Body & Hair Mist 201ml
£2.75
£13.68/L
2 stores
Sweet Memory Hair & Body Mist
Trending
La Rive Sweet Memory Hair & Body Mist 200ml
£3.50
£17.50/L
2 stores
Happy Vibes Body & Hair Mist
La Rive Happy Vibes Body & Hair Mist 200ml
£4.30
£21.50/L
2 stores
Her Choice for Woman EdP
Trending
La Rive Her Choice for Woman EdP 100ml
£4.45
£44.50/L
2 stores
Vanilla Touch EdP
La Rive Vanilla Touch EdP 30ml
£4.45
£148.33/L
2 stores
Just on Time EdT
La Rive Just on Time EdT 100ml
£4.75
£47.50/L
2 stores
Empire Eau De Parfum Vanilla Lavender Edp
La Rive Empire Eau De Parfum Vanilla Lavender Edp 90ml
£4.99
£55.44/L
2 stores
Look of Woman Eau de Parfum
La Rive Look of Woman Eau de Parfum 75ml
£4.99
£66.53/L
2 stores

You’ve viewed 24 out of 133 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.