• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
EBIN

Ebin

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Ebin from different categories. See also Ebin Black Friday offers for 2026 »
Filter
York Wonder Lace Bond Lace Wig Adhesive Extra Mega Hold Original 80ml
Ebin York Wonder Lace Bond Lace Wig Adhesive Extra Mega Hold Original 80ml
£4.05
3 stores
6.34 Fl. Oz. Wonder Lace Bond Adhesive Spray Supreme
Ebin 6.34 Fl. Oz. Wonder Lace Bond Adhesive Spray Supreme 180ml
£4.75
£26.39/L
3 stores
Wonder Lace Bond Adhesive Spray Active 180ml
Trending
Ebin Wonder Lace Bond Adhesive Spray Active 180ml
£7.45
3 stores
Wonder Lace Bond Lace Wig Adhesive 33.4g
Ebin Wonder Lace Bond Lace Wig Adhesive 33.4g
£10.95
2 stores
Wonder Lace Bond Lace Melt Spray
Trending
Ebin Wonder Lace Bond Lace Melt Spray 100ml
£5.99
£59.90/L
2 stores
Wonder Lace Bond Adhesive Spray Active 80ml
Ebin Wonder Lace Bond Adhesive Spray Active 80ml
£6.95
2 stores
Wonder Lace Bond Adhesive Spray Supreme
Trending
Ebin Wonder Lace Bond Adhesive Spray Supreme 80ml
£6.99
£87.38/L
2 stores
Wonder Lace Bond Lace Melt Spray 250ml
Ebin Wonder Lace Bond Lace Melt Spray 250ml 250ml
£6.99
£27.96/L
2 stores
New York Tinted Lace Mousse Medium Brown
Trending
Ebin New York Tinted Lace Mousse Medium Brown 100ml
£7.99
£79.90/L
2 stores
Wonder Lace Melt Aerosol Spray 80ml
Trending
Ebin Wonder Lace Melt Aerosol Spray 80ml
£8.56
2 stores
NEW YORK WONDER PONYTAIL BOND FREEZE SPRAY EXTREME HOLD 8oz/
Ebin NEW YORK WONDER PONYTAIL BOND FREEZE SPRAY EXTREME HOLD 8oz/
£8.95
2 stores
Wonder Lace Bond Melting Spray
Ebin Wonder Lace Bond Melting Spray 250ml
£8.99
£35.96/L
2 stores
Wonder Lace Bond Adhesive Spray Sensitive
Ebin Wonder Lace Bond Adhesive Spray Sensitive
£9.98
2 stores
Tinted Lace Aerosol Spray Medium Brown 49g
-20%
Ebin Tinted Lace Aerosol Spray Medium Brown 49g
£10.45
£12.99
2 stores
Wonder Lace Bond Adhesive Spray Active 420 ml
Trending
Ebin Wonder Lace Bond Adhesive Spray Active 420 ml
£14.45
2 stores
Wonder Lace Bond Lace Wig Adhesive 35ml
Trending
Ebin Wonder Lace Bond Lace Wig Adhesive 35ml
£14.99
2 stores
New York Wonder Ponytail Bond Freeze Spray 245ml
Ebin New York Wonder Ponytail Bond Freeze Spray 245ml
£8.49
£34.65/L
1 store
New York Hair Spray 5 Second Detangler Brazilian 59.2Ml
Ebin New York Hair Spray 5 Second Detangler Brazilian 59.2Ml
£2.99
1 store
WONDER LACE BOND LACE MELT SPRAY- KERATIN 2.7OZ/80ML
Ebin WONDER LACE BOND LACE MELT SPRAY- KERATIN 2.7OZ/80ML
£5.15
2 stores
LACE BOND LACE MELT SPRAY- SILK PROTEIN 2.7OZ/80ML
Ebin LACE BOND LACE MELT SPRAY- SILK PROTEIN 2.7OZ/80ML
£5.15
2 stores
24 Hour Extreme Firm Hold Edge Tamer Jamaican Coconut 15 ml
Ebin 24 Hour Extreme Firm Hold Edge Tamer Jamaican Coconut 15 ml
£1.99
1 store
York 24 Hour Edge Tamer Ultra Super Hold
Ebin York 24 Hour Edge Tamer Ultra Super Hold
£2.75
1 store
Wonder Weave Bond Hair Bond Glue 30 ml
Ebin Wonder Weave Bond Hair Bond Glue 30 ml
£2.87
£95.67/L
1 store
Mink Cat Royalty Lashes Amethyst
Ebin Mink Cat Royalty Lashes Amethyst
£2.99
1 store

You’ve viewed 24 out of 158 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.