• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
XLEAR

Xlear

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Xlear from different categories. See also Xlear Black Friday offers for 2026 »
Filter
Xlear Natural Saline Nasal Spray with Xylitol Fast Relief 0.75
Xlear Natural Saline Nasal Spray with Xylitol Fast Relief 0.75
£9.42
3 stores
Xlear Saline
Xlear Saline
£11.29
2 stores
Xylitol Peppermint Mints Sugar Free 240-pack
Xlear Xylitol Peppermint Mints Sugar Free 240-pack
£9.99
4 stores
Xlear Spry Anti-Cavity Xylitol Toothpaste with Fluoride Aloe Spearmint 5
-34%
Xlear Xlear Spry Anti-Cavity Xylitol Toothpaste with Fluoride Aloe Spearmint 5
£6.63
£47.36/L
3 stores
Xlear Spry Anti-Plaque Tartar Control Toothpaste Xylitol Aloe Fluoride Free Spearmint 5
-34%
Xlear Xlear Spry Anti-Plaque Tartar Control Toothpaste Xylitol Aloe Fluoride Free Spearmint 5
£6.63
£9.99
3 stores
Xlear Spry Chewing Gum with Xylitol Fresh Fruit
Xlear Xlear Spry Chewing Gum with Xylitol Fresh Fruit 100g 100pcs 1pack 100, pcs
£9.10
3 stores
Kid's Spry Mouth Wash Enamel Support Alcohol-Free Natural Bubble
-29%
Xlear Kid's Spry Mouth Wash Enamel Support Alcohol-Free Natural Bubble
£10.59
£22.39/L
3 stores
Spry Power Peppermints 45 Count 25 g
Xlear Spry Power Peppermints 45 Count 25 g 45pcs
£2.49
2 stores
Original Kid's Xylitol Tooth Gel 60ml
-62%
Xlear Original Kid's Xylitol Tooth Gel 60ml
£4.97
£82.83/L
2 stores
Spry Peppermint Toothpaste Xylitol & Aloe Vera 141g
-40%
Xlear Spry Peppermint Toothpaste Xylitol & Aloe Vera 141g
£6.63
£11.10
2 stores
Xlear, XyloSweet, All Natural Xylitol Sweetener, 454g
Xlear Xlear, XyloSweet, All Natural Xylitol Sweetener, 454g
£7.81
2 stores
XyloSweet, Plant Sourced Sweetener, 5
Xlear XyloSweet, Plant Sourced Sweetener, 5 1pack
£29.95
2 stores
Spry Kids Tooth Gel Strawberry Banana 60ml
-62%
Xlear Spry Kids Tooth Gel Strawberry Banana 60ml
£4.97
£82.83/L
2 stores
Kid’s Xylitol Tooth Gel Bubble Gum 60ml
Xlear Kid’s Xylitol Tooth Gel Bubble Gum 60ml
£14.48
£241.33/L
1 store
Sinus Care Saline Nasal Spray 45ml
-21%
Sinus Care Saline Nasal Spray 45ml
£15.67
£19.93
1 store
Spry Toothpaste Peppermint 4 113 4
Xlear Spry Toothpaste Peppermint 4 113 4
£15.97
1 store
First Steps Plastic Potty Blue
Xlear First Steps Plastic Potty Blue
£22.62
1 store
Natural Sinus Rinse Packets 50 Count
Xlear Natural Sinus Rinse Packets 50 Count
£24.24
1 store
Xlear Natural Sinus Rinse Packets 50
Xlear Natural Sinus Rinse Packets 50
£41.49
1 store
Natural Xylitol Saline Nasal Spray 0.75 fl oz Pack of 2
Natural Xylitol Saline Nasal Spray 0.75 fl oz Pack of 2
£65
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.