• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
SKIN & LAB

Skin & Lab

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Skin & Lab from different categories. See also Skin & Lab Black Friday offers for 2026 »
Filter
Vitamin C Brightening Serum
-10%
Skin & Lab Vitamin C Brightening Serum 30ml
£9.58
£319.33/L
6 stores
3D PDRN X Collagen Ampoule 30ml
Skin & Lab 3D PDRN X Collagen Ampoule 30ml 30ml
£11.40
£380.00/L
3 stores
SKIN&LAB Retinol Repair Serum
Skin & Lab SKIN&LAB Retinol Repair Serum 30ml
£8.59
£286.33/L
4 stores
SKIN&LAB Barrierderm Intensive Cream
Skin & Lab SKIN&LAB Barrierderm Intensive Cream 50ml
£11.17
£223.40/L
3 stores
Barrierderm Milky Serum 50ml
Skin & Lab Barrierderm Milky Serum 50ml 50ml
£13.53
£270.60/L
3 stores
Hybarrier Hyaluronic Essence 50 ml
Skin & Lab Hybarrier Hyaluronic Essence 50 ml 50ml
£15.83
£316.60/L
3 stores
Ectoin Recovery Sun Fluid 50ml
-42%
Skin & Lab Ectoin Recovery Sun Fluid 50ml 50ml
£7.20
£144.00/L
2 stores
Glycolic Acid Vitamin C Calming Cleanser 150ml
Skin & Lab Glycolic Acid Vitamin C Calming Cleanser 150ml 150ml
£12.57
£83.80/L
2 stores
3D PDRN X Collagen Enzyme Cleansing Powder 50g
Skin & Lab 3D PDRN X Collagen Enzyme Cleansing Powder 50g
£12.95
2 stores
Ectoin Recovery Gel Cream 55ml
Skin & Lab Ectoin Recovery Gel Cream 55ml 55ml
£16.93
£307.82/L
2 stores
Ectoin Milky Cream Toner 200 ml
Skin & Lab Ectoin Milky Cream Toner 200 ml 200ml
£17.31
£86.55/L
2 stores
SKIN&LAB Barrierderm Mild Foam Cleanser
Skin & Lab SKIN&LAB Barrierderm Mild Foam Cleanser 150ml
£13.24
£138.07/L
3 stores
Hybarrier Hyaluronic Cream
-51%
Skin & Lab Hybarrier Hyaluronic Cream 50ml
£18.11
£362.20/L
2 stores
SKIN&LAB Hybarrier Fresh Sun Lotion
Skin & Lab SKIN&LAB Hybarrier Fresh Sun Lotion 50ml
£21.95
£439.00/L
2 stores
Bakuchiol Eye Serum 15 ml
Skin & Lab Bakuchiol Eye Serum 15 ml
£13.16
£1,800.00/L
2 stores
Barrierderm Intensive Cream 100 ml
Skin & Lab Barrierderm Intensive Cream 100 ml 100ml
£39
£390.00/L
2 stores
Barrierderm Deep Moisture Sheet Mask 25ml
Skin & Lab Barrierderm Deep Moisture Sheet Mask 25ml 25ml
£3.62
£144.80/L
1 store
3D PDRN X Collagen Wrapping Mask
Skin & Lab 3D PDRN X Collagen Wrapping Mask 70ml
£7.99
£114.14/L
1 store
Barrierderm Ringer Ampoule
Skin & Lab Barrierderm Ringer Ampoule 70ml
£8.19
£117.00/L
1 store
3D PDRN X Collagen Lip Serum Set 2 pcs
Skin & Lab 3D PDRN X Collagen Lip Serum Set 2 pcs
£9.17
1 store
Barrierderm Moisture Boosting Toner
Skin & Lab Barrierderm Moisture Boosting Toner 300ml
£10.03
£33.43/L
1 store
Azelaic ACID 10% Balancing Serum 30ml
Skin & Lab Azelaic ACID 10% Balancing Serum 30ml 30ml
£11.10
£370.00/L
1 store
Vitamin C Brightening Serum 30 ml
Skin & Lab Vitamin C Brightening Serum 30 ml 30ml
£11.36
£378.67/L
1 store
Tricicabarrier Relief Cream 50ml
Skin & Lab Tricicabarrier Relief Cream 50ml 50ml
£15.04
£300.80/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 40 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.