• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
MELIXIR

Melixir

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Melixir from different categories. See also current Melixir offers and prices »
Filter
Vegan Airfit Sunscreen SPF 50, Korean Sunscreen Face, Moisturizing Sun Cream
Melixir Vegan Airfit Sunscreen SPF 50, Korean Sunscreen Face, Moisturizing Sun Cream
£14.33
5 stores
 Vegan Lip Butter - 12 Colors #02 Nude Crumble
Melixir Vegan Lip Butter - 12 Colors #02 Nude Crumble
£9.99
4 stores
 Vegan Lip Butter - 12 Colors #05 Dewy Rose
Melixir Vegan Lip Butter - 12 Colors #05 Dewy Rose
£11.99
3 stores
Vegan Lip Butter #03 Red VelvetTinted +17 more colors Bee
Trending
Melixir Vegan Lip Butter #03 Red VelvetTinted +17 more colors Bee
£9.48
3 stores
Mandarine Vitamin CE Hydration Cream 30 ml
Melixir Mandarine Vitamin CE Hydration Cream 30 ml 30ml
£13.26
£442.00/L
2 stores
Vegan Lip Treatment Sheer Tinted Balm 4 Colors
Melixir Vegan Lip Treatment Sheer Tinted Balm 4 Colors
£9.13
3 stores
Vegan Lip Butter #01 AgaveClear +17 more colors 0.13oz, Bee
Melixir Vegan Lip Butter #01 AgaveClear +17 more colors 0.13oz, Bee
£15.27
3 stores
Vegan Balacing Toner 290ml
Melixir Vegan Balacing Toner 290ml 290ml
£16.28
£56.14/L
3 stores
Vegan Lip Treatment 4 Colors Rose
Melixir Vegan Lip Treatment 4 Colors Rose 14.8ml
£7.30
£493.58/L
2 stores
Vegan Clarifying Foam Cleanser 100ml
Melixir Vegan Clarifying Foam Cleanser 100ml 100ml
£10.06
£100.60/L
2 stores
Mandarin Morning Face Cleanser 250ml
Melixir Mandarin Morning Face Cleanser 250ml 250ml
£18.34
£73.36/L
2 stores
Vegan Lip Butter #08 HavanaTinted +17 more colors 0.13oz, Bee
Melixir Vegan Lip Butter #08 HavanaTinted +17 more colors 0.13oz, Bee
£29.55
3 stores
Bare Hand Butter Untamed Nature Calming Forest Scented Repair Hand Lotion Travel Size Vegan Hand Cream
Melixir Bare Hand Butter Untamed Nature Calming Forest Scented Repair Hand Lotion Travel Size Vegan Hand Cream 50ml
£12.41
£615.60/L
3 stores
Mandarin Vitamin C5 Dark Spot Serum 30ml
Melixir Mandarin Vitamin C5 Dark Spot Serum 30ml 30ml
£14.33
£477.67/L
2 stores
Daily Skin Tint Sunscreen SPF 50+ PA++++ 50ml 21 Light Rosy
Melixir Daily Skin Tint Sunscreen SPF 50+ PA++++ 50ml 21 Light Rosy 50ml
£14.33
£286.60/L
2 stores
Vegan Relief Facial Moisturizer Skin 80 ml
Melixir Vegan Relief Facial Moisturizer Skin 80 ml 80ml
£20.54
£256.75/L
2 stores
Vegan Lip Treatment Clear SPF 15 - Transparent
Melixir Vegan Lip Treatment Clear SPF 15 - Transparent
£7.30
1 store
Vegan Clarifying Foam Cleanser 3.38 fl oz 100 ml
Melixir Vegan Clarifying Foam Cleanser 3.38 fl oz 100 ml 100ml
£11.61
£116.10/L
1 store
Vegan Lip Suncare Kit 2 Types Nudy Rose
Melixir Vegan Lip Suncare Kit 2 Types Nudy Rose
£16.48
1 store
Airfit Invisible Sunscreen SPF 50 1.7 fl oz 50 ml
Melixir Airfit Invisible Sunscreen SPF 50 1.7 fl oz 50 ml 50ml
£18.69
£373.80/L
1 store
Vegan Bamboo Hydration Serum 50ml
Melixir Vegan Bamboo Hydration Serum 50ml 50ml
£23.65
£473.00/L
1 store
Vegan Airfit Sunscreen SPF 50+ PA++++
Melixir Vegan Airfit Sunscreen SPF 50+ PA++++
£30.99
1 store
Airfit Invisible Sunscreen SPF 50
Melixir Airfit Invisible Sunscreen SPF 50
£50.99
£1,058.01/kg
1 store
Vegan Lip Treatment 15g
Melixir Vegan Lip Treatment 15g
£12.46
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.