• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay with Klarna
Pay flexibly with
XP METAL DETECTORS

XP METAL DETECTORS

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from XP METAL DETECTORS from different categories. See also XP METAL DETECTORS Black Friday offers for 2026 »
Filter
XP Icon Metal Detector 28cm Wireless
XP METAL DETECTORS XP Icon Metal Detector 28cm Wireless
£431.39
2 stores
Deus II 11 WS6 Master
XP METAL DETECTORS Deus II 11 WS6 Master
£719
2 stores
Deus 2 Gold HF2 RC Metal Detector
XP METAL DETECTORS Deus 2 Gold HF2 RC Metal Detector
£1,233.38
1 store
100 Intense Radiance Permanent Hair Colour
XP METAL DETECTORS 100 Intense Radiance Permanent Hair Colour 100ml
£9.45
£94.50/L
2 stores
Intense Radiance Permanent Hair Colour 100ml
XP METAL DETECTORS Intense Radiance Permanent Hair Colour 100ml
£14.49
2 stores
MI-4 Handheld Detector
XP METAL DETECTORS MI-4 Handheld Detector
£110.52
2 stores
IconX Metalldetektor 28cm Suchspule
XP METAL DETECTORS IconX Metalldetektor 28cm Suchspule
£514.72
2 stores
Icon Adventure Pack Detector
XP METAL DETECTORS Icon Adventure Pack Detector
£748.03
1 store
IconX Metal Detector 28cm Search Coil
-13%
XP METAL DETECTORS IconX Metal Detector 28cm Search Coil
£519
£599
2 stores
Deus X35 22 RC Metalldetektor
XP METAL DETECTORS Deus X35 22 RC Metalldetektor
£511.86
1 store
DEUS I X35 SW10784
XP METAL DETECTORS DEUS I X35 SW10784
£624.68
1 store
XP Gürteltasche für Handy, DEUS- DEUS II- ORX-Fernsteuerung, Funde etc
XP METAL DETECTORS XP Gürteltasche für Handy, DEUS- DEUS II- ORX-Fernsteuerung, Funde etc
£9.84
2 stores
Clip Holder With Cover Cap
XP METAL DETECTORS Clip Holder With Cover Cap
£10.29
1 store
Deus I Orx USB3 Mini Ladekabel
XP METAL DETECTORS Deus I Orx USB3 Mini Ladekabel
£12.38
1 store
XP100 Intense Radiance Permanent Hair Colour
XP METAL DETECTORS XP100 Intense Radiance Permanent Hair Colour 100ml
£13.53
£135.30/L
1 store
Intense Radiance MIX
XP METAL DETECTORS Intense Radiance MIX 101ml
£14.49
£143.47/L
1 store
XP100 Intense Radiance Hair Colour 9.22 Very Light Violet Rose Blonde
XP METAL DETECTORS XP100 Intense Radiance Hair Colour 9.22 Very Light Violet Rose Blonde
£14.49
1 store
Intense Radiance Blonde
XP METAL DETECTORS Intense Radiance Blonde
£14.49
1 store
100 Intense Radiance Permanent Hair Colour MIX Red
XP METAL DETECTORS 100 Intense Radiance Permanent Hair Colour MIX Red 100ml
£14.49
£144.90/L
1 store
XP Metal Detectors Earcup Foam WS5 Headphones
XP METAL DETECTORS XP Metal Detectors Earcup Foam WS5 Headphones
£16.30
1 store
XP Kopfhörer FX03
XP METAL DETECTORS XP Kopfhörer FX03
£21.65
1 store
XP Bleach Powder Blue 500g
XP METAL DETECTORS XP Bleach Powder Blue 500g
£26.49
1 store
XP ORX Unterwasserkabel 115 cm
XP METAL DETECTORS XP ORX Unterwasserkabel 115 cm
£32.07
1 store
XP Lithium Polymer Akku WS2 WS3 WS4 WS5 Pinpointer Mi-4 Mi-6 Deus 1 ORX
XP METAL DETECTORS XP Lithium Polymer Akku WS2 WS3 WS4 WS5 Pinpointer Mi-4 Mi-6 Deus 1 ORX
£32.74
1 store

You’ve viewed 24 out of 43 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.