• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
LOVRÉN

Lovrén

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Lovrén from different categories. See also Lovrén Black Friday offers for 2026 »
Filter
Starer Black Eye Pencil
Lovrén Starer Black Eye Pencil
£4.40
1 store
SV1 Face Scrub 50 ml
Lovrén SV1 Face Scrub 50 ml 50ml
£4.70
£94.00/L
1 store
E2 Eyeliner - Intensive Black
Lovrén E2 Eyeliner - Intensive Black
£4.70
1 store
Mascara M3 Volume Definer
Lovrén Mascara M3 Volume Definer
£5
£500.00/L
1 store
C4 Latte Corpo Fluido Super Idratante Rapido 150 ml
Lovrén C4 Latte Corpo Fluido Super Idratante Rapido 150 ml 150ml
£5.90
£39.33/L
1 store
M5 Black Waterproof Effect Mascara 9 ml
Lovrén M5 Black Waterproof Effect Mascara 9 ml
£5.90
£655.56/L
1 store
Lovren Mascara M2 Long Experience - Black
Lovrén Lovren Mascara M2 Long Experience - Black
£5.90
£590.00/L
1 store
Hp1 Eye Liner Long Lasting - Black
Lovrén Hp1 Eye Liner Long Lasting - Black
£5.90
1 store
D3 Tonic Revitalizing Hydra Booster 100ml
Lovrén D3 Tonic Revitalizing Hydra Booster 100ml
£5.90
1 store
CM1 Hydra-Silk Effect Hand Cream
Lovrén CM1 Hydra-Silk Effect Hand Cream
£5.90
1 store
C3 Repairing Nourishing Body Cream 150ml
Lovrén C3 Repairing Nourishing Body Cream 150ml
£5.90
1 store
Gel Fixer Brows Transparent Fix Definition
Lovrén Gel Fixer Brows Transparent Fix Definition
£6.70
£2,233.33/L
1 store
Lipstick R2 Night Pink Hydra-Creamy
Lovrén Lipstick R2 Night Pink Hydra-Creamy
£7.60
1 store
Lovren-F2 Makeup Cream Beige
Lovrén Lovren-F2 Makeup Cream Beige
£7.60
1 store
SC1 Body Scrub Exfoliating Nourishing Action
Lovrén SC1 Body Scrub Exfoliating Nourishing Action
£8
1 store
Lpha Lipstick Volume Definer
Lovrén Lpha Lipstick Volume Definer
£8
1 store
Pinceau Poudre 02
Lovrén Pinceau Poudre 02
£9.30
1 store
Extreme-Lift Effect EC3 Eye Contour Serum 15 ml
Lovrén Extreme-Lift Effect EC3 Eye Contour Serum 15 ml 15ml
£9.30
£620.00/L
1 store
CP1 Polvo Fix Shine
Lovrén CP1 Polvo Fix Shine
£9.30
1 store
Hyper Volume Extra Volume Curl Mascara
Lovrén Hyper Volume Extra Volume Curl Mascara
£9.30
£775.00/L
1 store
Hydra-Creamy Lipstick R3C Rosso Intenso
Lovrén Hydra-Creamy Lipstick R3C Rosso Intenso
£9.30
1 store
Pr Primer Porcelain Effect
Lovrén Pr Primer Porcelain Effect
£9.30
£465.00/L
1 store
Lipstick R3 Liquid Matt Rosso Intense
Lovrén Lipstick R3 Liquid Matt Rosso Intense
£9.30
£2,657.14/L
1 store
Bl1 Blush Color Booster
Lovrén Bl1 Blush Color Booster
£9.30
1 store

You’ve viewed 24 out of 34 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.