• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
ZUVO

Zuvo

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Zuvo from different categories. See also Zuvo Black Friday offers for 2026 »
Filter
Zuvo Glass Coffee Mugs Set of 4 with Spoons
Zuvo Zuvo Glass Coffee Mugs Set of 4 with Spoons Cup & Mug 4pcs
£27.32
2 stores
12L Day Dehumidifier With Carbon Filter
Zuvo 12L Day Dehumidifier With Carbon Filter
£167.38
2 stores
Mesh Laundry Bags Washing Machine Pack
Zuvo Mesh Laundry Bags Washing Machine Pack
£6.99
3 stores
Microfibre Cloths Pack of 12 32x32 cm Ultra-Soft Lint-Free Absorbent Cleaning Rags
Zuvo Microfibre Cloths Pack of 12 32x32 cm Ultra-Soft Lint-Free Absorbent Cleaning Rags
£7.99
3 stores
Skeleton Silicone Caulking Gun
Zuvo Skeleton Silicone Caulking Gun
£8.49
3 stores
Wardrobe Dehumidifier Hanging Bags 6 pcs
Zuvo Wardrobe Dehumidifier Hanging Bags 6 pcs
£8.95
3 stores
Zuvo Extra-Long Non-Slip Bath Mat 100 x 40 cm
Zuvo Zuvo Extra-Long Non-Slip Bath Mat 100 x 40 cm
£9.49
3 stores
Zuvo Extra Long Non Slip Bath Mat 100x40cm
Zuvo Zuvo Extra Long Non Slip Bath Mat 100x40cm
£9.49
3 stores
Plastic Paper Bin 8L Shatter-Proof Waste Basket
Zuvo Plastic Paper Bin 8L Shatter-Proof Waste Basket
£9.49
3 stores
Zuvo Floating Corner Shelves 5 Tier Black
-27%
Zuvo Zuvo Floating Corner Shelves 5 Tier Black Wall Shelf
£15.99
£21.99
3 stores
Premium Solid Natural Stone
Zuvo Premium Solid Natural Stone Pestle & Mortar
£19.99
3 stores
Clear Plastic Takeaway Containers 30 Pack
Zuvo Clear Plastic Takeaway Containers 30 Pack Food Container
£8.29
2 stores
Zuvo Dehumidifier 500ml Pack 20
Zuvo Zuvo Dehumidifier 500ml Pack 20
£18.49
1 store
Plastic Containers With Lids Pack 10
Zuvo Plastic Containers With Lids Pack 10 Food Container 10pcs
£6.79
2 stores
Resistance Bands Set of 5
Zuvo Resistance Bands Set of 5
£7.99
2 stores
Microfibre Cloth Pack of 12 32x32 cm Ultra Soft Highly Absorbent Lint Free Reusable Cleaning Cloths
Zuvo Microfibre Cloth Pack of 12 32x32 cm Ultra Soft Highly Absorbent Lint Free Reusable Cleaning Cloths
£7.99
2 stores
2L Hot Water Bottle with Soft Knitted Cover
Zuvo 2L Hot Water Bottle with Soft Knitted Cover
£7.99
2 stores
2 Pcs Anti-Slip Food with Handles
Zuvo 2 Pcs Anti-Slip Food with Handles Serving Tray
£7.99
2 stores
Plastic Paper Bin 5L Navy Blue Shatter Proof
Zuvo Plastic Paper Bin 5L Navy Blue Shatter Proof 5fl oz
£8.49
£1.70/L
2 stores
Zuvo Clear Plastic Takeaway Containers 30 Pack 650 ML
Zuvo Zuvo Clear Plastic Takeaway Containers 30 Pack 650 ML Food Container
£8.99
2 stores
Zuvo Plastic Paper Bin 8L Shatter-Proof Waste Basket
Zuvo Zuvo Plastic Paper Bin 8L Shatter-Proof Waste Basket
£9.49
2 stores
Collapsible Bucket 10L Silicone Folding Bucket
Zuvo Collapsible Bucket 10L Silicone Folding Bucket
£9.99
£1.00/L
2 stores
Collapsible Bucket 10L Silicone Folding Bucket
Zuvo Collapsible Bucket 10L Silicone Folding Bucket 2.64gal
£9.99
£1.00/L
2 stores
Baby Bottle Drying Rack Grey BPA
Zuvo Baby Bottle Drying Rack Grey BPA
£10.39
2 stores

You’ve viewed 24 out of 57 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.