• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
SERENDIPITY

Serendipity

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Serendipity from different categories. See also current Serendipity offers and prices »
Filter
Parfum GLD Unisex Eau de Parfum 100ml
Serendipity Parfum GLD Unisex Eau de Parfum 100ml 100ml
£17.75
£177.50/L
4 stores
Serendipity BRN Eau de Parfum
Serendipity Serendipity BRN Eau de Parfum 100ml
£17.99
£179.90/L
2 stores
Parfum PNK Eau de Parfum
Serendipity Parfum PNK Eau de Parfum 100ml
£19.99
£199.90/L
3 stores
Parfum RSE Eau de Parfum 100ml
Serendipity Parfum RSE Eau de Parfum 100ml 100ml
£19.99
£199.90/L
3 stores
No Mates Herbal Mix for Cats Dogs 325g coat condition
Trending
Serendipity No Mates Herbal Mix for Cats Dogs 325g coat condition
£19.99
2 stores
Serendipity Studio Sewing Pattern Erin Shirtdress Women XXS-XXL Dresses
Serendipity Serendipity Studio Sewing Pattern Erin Shirtdress Women XXS-XXL Dresses
£12.99
1 store
Ring Platinum Clad
Serendipity Ring Platinum Clad
£160
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.