• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay with Klarna
Pay flexibly with
La Perla

La Perla

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from La Perla from different categories. See also La Perla Black Friday offers for 2026 »
Filter
Luminous EdP
Trending
La Perla Luminous EdP 90ml
£39.95
£443.89/L
9+ stores
Signature EdP
Trending
La Perla Signature EdP 50ml
£22.56
£451.20/L
9+ stores
My Day Eau de Parfum Refill
La Perla My Day Eau de Parfum Refill 100ml
£23.18
£231.80/L
9+ stores
PERLA La Perla Once Upon A Garden Edp
La Perla PERLA La Perla Once Upon A Garden Edp 120ml
£73.17
£609.75/L
9+ stores
Signature Eau de Parfum Spray
La Perla Signature Eau de Parfum Spray 30ml
£19.26
£642.00/L
9+ stores
Villa Sorrento Eau de Parfum
La Perla Villa Sorrento Eau de Parfum 120ml
£79.91
£665.92/L
9+ stores
Signature Eau de Parfum
Trending
La Perla Signature Eau de Parfum 100ml
£35.92
£359.20/L
9+ stores
Signature Eau de Parfum Refill, 3.4-oz. No Color Refill
Trending
La Perla Signature Eau de Parfum Refill, 3.4-oz. No Color Refill 100ml
£17.24
£172.40/L
9+ stores
Once Upon A Garden Eau de Parfum
-29%
La Perla Once Upon A Garden Eau de Parfum 30ml
£29.93
£997.67/L
9+ stores
PERLA La Perla My Day Edp 120ml
La Perla PERLA La Perla My Day Edp 120ml 120ml
£66.91
£557.58/L
9+ stores
Just Give Me Roses EdP
La Perla Just Give Me Roses EdP 120ml
£79.91
£665.92/L
9+ stores
Lotus Shadow EdP
La Perla Lotus Shadow EdP 30ml
£23.32
£777.33/L
9 stores
My Day Eau de Parfum
La Perla My Day Eau de Parfum 30ml
£29.93
£997.67/L
9 stores
Invisible Touch Eau de Parfum
La Perla Invisible Touch Eau de Parfum 120ml
£81.05
£675.42/L
9 stores
Beauty Fragrance Discovery 8 X 2Ml
La Perla Beauty Fragrance Discovery 8 X 2Ml
£15.22
7 stores
Once Upon A Garden Eau de Parfum Refill
La Perla Once Upon A Garden Eau de Parfum Refill 100ml
£50
£500.00/L
4 stores
Divina Gold EdT
La Perla Divina Gold EdT 50ml
£67.62
£1,352.40/L
4 stores
Luminous Eau de Parfum Spray
La Perla Luminous Eau de Parfum Spray 50ml
£38.32
£766.40/L
3 stores
Luminous EdP
La Perla Luminous EdP 30ml
£24.75
£825.00/L
3 stores
Invisible Touch Eau de Parfum
La Perla Invisible Touch Eau de Parfum 100ml
£35.12
£413.40/L
5 stores
Villa Sorrento Eau de Parfum Refill
La Perla Villa Sorrento Eau de Parfum Refill 100ml
£35.12
£351.20/L
2 stores
Unisex My Day Eau De Parfum Refill Pink
La Perla Unisex My Day Eau De Parfum Refill Pink 100ml
£27.82
£278.20/L
1 store
Unisex Collection Discovery Set 8 x 2ml
La Perla Unisex Collection Discovery Set 8 x 2ml
£20.27
1 store

You’ve viewed 23 out of 55 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.