Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

This hob from Neff has four zones. The width is narrower than standard (60 cm) and there are a number of useful features.
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Neff T36FB41X0G is £200.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Neff T36FB41X0G |
| Brand | Neff |
| Type | Built in Hobs |
Product Properties | |
| Number of Burners / Zones | 4 |
| Control Type | Touch Control |
| Control Location | Front |
| Built in Hobs | Induction Hob |
| Colour | Black |
Power Source | |
| Power | 3000 W |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2016-12-23 |
Features | |
|---|---|
| Child Lock | Yes |
| Auto switch Off | Yes |
| Boost Function | Yes |
| Timer | Yes |
Measures | |
| Width | 56.0 cm |
| Standard Width | 60 cm |
| Depth | 52.2 cm |
| Height | 5.1 cm |
| Weight | 11.0 kg |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .