Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Tommy Hilfiger Essential Backpack is £53.93. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Tommy Hilfiger Essential Backpack |
| Brand | Tommy Hilfiger |
| Type | Backpacks |
Sustainability Information | |
| Sustainability Attributes | Recycled Material |
Measures | |
| Weight | 414.0 g |
| Height | 42.0 cm |
| Width | 39.0 cm |
| Depth | 14.0 cm |
Product Properties | |
|---|---|
| Pattern | Solid Colour |
| Properties | Laptop/Tablet Compartment, Inner Pocket |
| Target Group | Woman, Man |
| Colour | Blue, Black |
| Material | Polyester |
| Closure | Zipper |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-07-15 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .