• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Dulux Colour Mixing 1L

Dulux Colour Mixing 1L

Compare
Compare prices from£12.00to£15.99

·

Popularity

3079

in

Paint
From 3 payments of £4.00/mo. with
AD

From OnBuy

Dulux - Colour Mixing Matt Base 1L - Extra Deep

Free shipping, 2-6 days
£15.99

ITS

Dulux Colour Mixing Matt Base 1L

£5.99 shipping, 3-4 days
£12.00

Or 3 payments of £4.00/mo.¹

OnBuy

4.8(19 ratings)
Dulux - Colour Mixing Matt Base 1L - Extra Deep
Free shipping, 2-6 days
£15.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Quick Dry Wood Paint Egyptian Cotton 0.75L
Dulux Quick Dry Wood Paint Egyptian Cotton 0.75L
£18.95
£25.27/L
Crown Trade Matt Vinyl Emulsion Wall Paint White 7.5L
Crown Trade Matt Vinyl Emulsion Wall Paint White 7.5L
£28
£3.73/L
Dulux Easycare Wall Paint Teal Voyage 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Teal Voyage 2.5L
£28.96
£11.58/L
Dulux Matt Wall Paint Willow Tree 2.5L
Dulux Matt Wall Paint Willow Tree 2.5L
£18
£7.20/L
Dulux Easycare Wall Paint Tranquil Dawn 2.5L
Dulux Easycare Wall Paint Tranquil Dawn 2.5L
£31.50
£12.60/L
Dulux Matt Wall Paint Sweet Embrace 2.5L
Trending
Dulux Matt Wall Paint Sweet Embrace 2.5L
£23.99
£9.60/L
Dulux Walls & Ceilings Matt Emulsion Paint Bright Skies Wall Paint Bright Skies 2.5L
Dulux Walls & Ceilings Matt Emulsion Paint Bright Skies Wall Paint Bright Skies 2.5L
£23.99
£9.60/L

Product details

Lowest price for Dulux Colour Mixing 1L is £12.00. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameDulux Colour Mixing 1L
BrandDulux

Product Properties

Tinting TypeAny colour

Additional Info

Created at PriceRunner2022-11-24

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.