• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Radiator Empire Wood Paint 0.75L

Rust-Oleum Radiator Empire Wood Paint 0.75L

Compare
Water-borne, Wood, Metal, Matte

·

Popularity

11456

in

Paint
From 3 payments of £8.99/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Empire Red Matt Radiator Paint 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£26.99

B&Q

Rust-Oleum Empire Red Matt Radiator Paint 750Ml - One Size

Lowest price

·£6.00 shipping
£26.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Farrow & Ball Red Earth No 64 Matt Paint 5L Wood Paint, Wall Paint 5L
Farrow & Ball Red Earth No 64 Matt Paint 5L Wood Paint, Wall Paint 5L
£113.99
£22.80/L
Craig & Rose Craig & Rose 1829 Eggshell Venetian Wood Paint, Wall Paint 0.75L
Craig & Rose Craig & Rose 1829 Eggshell Venetian Wood Paint, Wall Paint 0.75L
£21.95
£29.27/L
Farrow & Ball Eating Room Eco Wood Paint 0.75L
Farrow & Ball Eating Room Eco Wood Paint 0.75L
£37
£49.33/L
Rust-Oleum Soho Wood Paint
Rust-Oleum Soho Wood Paint
£29.99
Rust-Oleum Washable Matt Finish Kitchen Cupboard Brick Wood Paint 0.75L
Rust-Oleum Washable Matt Finish Kitchen Cupboard Brick Wood Paint 0.75L
£29.99
£39.99/L
Sadolin Extra Durable Woodstain, Wood Paint 1L
Trending
Sadolin Extra Durable Woodstain, Wood Paint 1L
£25.01
£25.01/L
Farrow & Ball Modern Wood Paint, Wall Paint 0.75L
Trending
Farrow & Ball Modern Wood Paint, Wall Paint 0.75L
£35.50
£47.33/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Radiator Empire Wood Paint 0.75L is £26.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Radiator Empire Wood Paint 0.75L
BrandRust-Oleum
TypeWood Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2022-12-06

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume0.75 L
Gloss LevelsMatte
Application SurfaceWood, Metal
ColourRed

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.