• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Chalky Finish 2.5-Litre

Rust-Oleum Chalky Finish 2.5-Litre

Compare
Plaster

·

Popularity

21562

in

Paint
From 3 payments of £14.66/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Coral Chalky Wall & Ceiling Paint 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£49.99

Amazon

Rust-Oleum Pink Matt Emulsion Wall Paint - Coral 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£43.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rust-Oleum Bathroom Tiger Tea Wall Paint 2.5L
Rust-Oleum Bathroom Tiger Tea Wall Paint 2.5L
£24
£9.60/L
Dulux Matt Wall Paint, Ceiling Paint Copper Blush 2.5L
Dulux Matt Wall Paint, Ceiling Paint Copper Blush 2.5L
£23.99
£9.60/L
Dulux Matt Wall Paint, Ceiling Paint Soft Peach 2.5L
Dulux Matt Wall Paint, Ceiling Paint Soft Peach 2.5L
£23.99
£9.60/L
Johnstones Washable Matt Ceiling Paint, Wall Paint Fiery Sunset 2.5L
Johnstones Washable Matt Ceiling Paint, Wall Paint Fiery Sunset 2.5L
£20.99
£8.40/L
Hammerite OCK250 One Coat Metal Paint 0.25L
Hammerite OCK250 One Coat Metal Paint 0.25L
£9.99
£39.96/L
Dulux Light + Space Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Trending
Dulux Light + Space Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£32
£12.80/L
Dulux Valentine Easycare Wall Paint Soft Peach 2.5L
Dulux Valentine Easycare Wall Paint Soft Peach 2.5L
£27.16
£10.86/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Chalky Finish 2.5-Litre is £43.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Chalky Finish 2.5-Litre
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2022-12-07

Product Properties

Application SurfacePlaster
ColourOrange

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.