• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Bathroom Paint In Whipped Truffle &Ndash; 2.5-Litre Wall Paint 2.5L

Rust-Oleum Bathroom Paint In Whipped Truffle &Ndash; 2.5-Litre Wall Paint 2.5L

Compare
Water-borne, Plaster, Matte

·

Popularity

21483

in

Paint
From 3 payments of £11.33/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Whipped Truffle Matt Bathroom Wall & Ceiling Paint 2.5L - One Size

£6.00 shipping
£33.99

Amazon

Rust-Oleum Neutral Bathroom Wall & Ceiling Paint - Whipped Truffle 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£33.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Easycare WT Ceiling Paint, Wall Paint Soft Truffle 2.5L
Dulux Easycare WT Ceiling Paint, Wall Paint Soft Truffle 2.5L
£26.86
£10.74/L
Zinsser Peel Stop Clear Binding Primer Paint 5l Wall Paint Clear 5L
Zinsser Peel Stop Clear Binding Primer Paint 5l Wall Paint Clear 5L
£39.35
£7.87/L
Laura Ashley Matt Emulsion Wall Paint
Laura Ashley Matt Emulsion Wall Paint
£68
Farrow & Ball Estate Cromarty No.285 Ceiling Paint, Wall Paint
Farrow & Ball Estate Cromarty No.285 Ceiling Paint, Wall Paint
£59
£23.60/L
Crown Breatheasy Wall Paint Pashmina 2.5L
Crown Breatheasy Wall Paint Pashmina 2.5L
£18.85
£7.54/L
Laura Ashley Matt Emulsion Primrose Wall Paint 2.5L
Laura Ashley Matt Emulsion Primrose Wall Paint 2.5L
£41
£16.40/L
Laura Ashley Paint Pale Iris Wall Paint 2.5L
Laura Ashley Paint Pale Iris Wall Paint 2.5L
£41
£16.40/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Bathroom Paint In Whipped Truffle &Ndash; 2.5-Litre Wall Paint 2.5L is £33.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Bathroom Paint In Whipped Truffle &Ndash; 2.5-Litre Wall Paint 2.5L
BrandRust-Oleum
TypeWall Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-01-26

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume2.5 L
Gloss LevelsMatte
Application SurfacePlaster
ColourTransparent

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.