• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum Bathroom Paint In &Ndash; 2.5-Litre Wall Paint 2.5L

Rust-Oleum Bathroom Paint In &Ndash; 2.5-Litre Wall Paint 2.5L

Compare
Water-borne, Plaster, Wood, Satin, Matte

·

Popularity

11403

in

Paint
From 3 payments of £8.00/mo. with
AD

From Very

Rust-Oleum Bathroom Wall Paint In Icecap

Free shipping, 3-5 days
£31.00

Amazon

Rust-Oleum White Bathroom Wall & Ceiling Paint - Icecap 2.5L

Lowest price

·Free shipping
£24.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rust-Oleum Bathroom Paint In Shortbread &Ndash; 2.5-Litre Wall Paint 2.5L
Rust-Oleum Bathroom Paint In Shortbread &Ndash; 2.5-Litre Wall Paint 2.5L
£24
£9.60/L
Farrow & Ball Duster No 319 Yellow 2.5L Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Duster No 319 Yellow 2.5L Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L
Farrow & Ball Eco No.67 Cream Wood Paint, Metal Paint 2.5L
Farrow & Ball Eco No.67 Cream Wood Paint, Metal Paint 2.5L
£89
£35.60/L
Dulux Valentine Simply Refresh One Coat Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
Dulux Valentine Simply Refresh One Coat Wall Paint, Ceiling Paint 2.5L
£28.95
£11.58/L
Farrow & Ball Modern Emulsion 5L Duster No 319
Farrow & Ball Modern Emulsion 5L Duster No 319
£108
£21.60/L
Farrow & Ball String 8 Modern Wall Paint, Ceiling Paint
Farrow & Ball String 8 Modern Wall Paint, Ceiling Paint
£108
£21.60/L
Farrow & Ball Modern String No.8 Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
Farrow & Ball Modern String No.8 Ceiling Paint, Wall Paint 2.5L
£64
£25.60/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum Bathroom Paint In &Ndash; 2.5-Litre Wall Paint 2.5L is £24.00. This is currently the cheapest offer among 3 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum Bathroom Paint In &Ndash; 2.5-Litre Wall Paint 2.5L
BrandRust-Oleum
TypeWall Paint

Additional Info

Created at PriceRunner2023-01-26

Product Properties

Indoor/Outdoor UseIndoor
FeaturesWater-borne
Volume2.5 L
Gloss LevelsSatin, Matte
Application SurfaceWood, Plaster
ColourWhite, Yellow
Tinting TypePre-mixed paint

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.