• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Rust-Oleum UPVC Paint Butterscotch

Rust-Oleum UPVC Paint Butterscotch

Compare
Wood, Satin

·

Popularity

21164

in

Paint
From 3 payments of £10.66/mo. with
AD

From B&Q

Rust-Oleum Butterscotch Satin Upvc Paint 750Ml - One Size

£6.00 shipping
£31.99

Amazon

Rust-Oleum Beige uPVC Door and Window Paint In Satin Finish - Butterscotch 750ml

Lowest price

·Free shipping
£31.99

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Ronseal 10 Year Woodstain Teak 0.75L
Ronseal 10 Year Woodstain Teak 0.75L
£17.99
£23.99/L
Cuprinol Anti-Slip Decking Stain 5 L - Woodstain Natural Oak 5L
Cuprinol Anti-Slip Decking Stain 5 L - Woodstain Natural Oak 5L
£38.24
£7.65/L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Paint, Wood Protection 0.25L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Paint, Wood Protection 0.25L
£8.20
£32.80/L
Sikkens Cetol Filter 7 Plus Woodstain Oak 1L
Sikkens Cetol Filter 7 Plus Woodstain Oak 1L
£35.71
£35.71/L
Ronseal Quick Drying Woodstain, Wood Paint 0.75L
Trending
Ronseal Quick Drying Woodstain, Wood Paint 0.75L
£16.50
£22.00/L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Protection Antique Pine 0.25L
Ronseal Quick Dry Interior Varnish Wood Protection Antique Pine 0.25L
£7.96
£31.84/L
Ronseal 10 Year Woodstain Antique Pine 2.5L
Ronseal 10 Year Woodstain Antique Pine 2.5L
£34.32
£13.73/L

Product details

Lowest price for Rust-Oleum UPVC Paint Butterscotch is £31.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameRust-Oleum UPVC Paint Butterscotch
BrandRust-Oleum

Additional Info

Created at PriceRunner2023-10-04

Product Properties

Gloss LevelsSatin
Application SurfaceWood
ColourBrown

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.