• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Superfresco Easy Superfresco Easy Less Is Multi-Surface 2.5L

Superfresco Easy Superfresco Easy Less Is Multi-Surface 2.5L

Compare

·

Popularity

2276

in

Paint
From 3 payments of £8.99/mo. with
AD

From B&Q

Superfresco Easy Less Is More Matt Emulsion Multi-Surface 2.5L Paint - One Size

£6.00 shipping
£42.00

Robert Dyas

Superfresco Easy Sfe Multi-surface Matt Emulsion 2.5L - Less Is More, Brown

Lowest price

·£2.95 shipping, 3 days
£26.99

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Farrow & Ball Oxford Stone 264 Exterior Masonry Concrete Paint 5L
Trending
Farrow & Ball Oxford Stone 264 Exterior Masonry Concrete Paint 5L
£108
£21.60/L
Superfresco Easy Superfresco Easy Nap Time Multi-Surface Wall Paint 2.5L
Superfresco Easy Superfresco Easy Nap Time Multi-Surface Wall Paint 2.5L
£26.99
£10.80/L
Rust-Oleum CombiColor 7300 Gloss Metal Paint Standard Colours 2.5L
Trending
Rust-Oleum CombiColor 7300 Gloss Metal Paint Standard Colours 2.5L
£55.49
Rust-Oleum CombiPrimer Anti-Rust Metal Paint Grey 0.75L
Rust-Oleum CombiPrimer Anti-Rust Metal Paint Grey 0.75L
£21.80
£29.07/L
Farrow & Ball Duster 750 ml Dead Flat No 319
Farrow & Ball Duster 750 ml Dead Flat No 319
£33
Farrow & Ball Modern Eggshell No.300 Stirabout Metal Paint, Wood Paint
Farrow & Ball Modern Eggshell No.300 Stirabout Metal Paint, Wood Paint
£85
Farrow & Ball Modern Eggshell No.300 Stirabout Wood Paint 0.75L
Farrow & Ball Modern Eggshell No.300 Stirabout Wood Paint 0.75L
£35.50
£47.33/L

Product details

Lowest price for Superfresco Easy Superfresco Easy Less Is Multi-Surface 2.5L is £26.99. This is currently the cheapest offer among 6 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameSuperfresco Easy Superfresco Easy Less Is Multi-Surface 2.5L
BrandSuperfresco Easy

Additional Info

Created at PriceRunner2024-01-05

Product Properties

Volume2.5 L
ColourWhite, Grey, Brown

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.