• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Smartseal Climashield, Liquid DPM

Smartseal Climashield, Liquid DPM

Compare
Matte

·

Popularity

4363

in

Paint
From 3 payments of £14.83/mo. with
AD

From OnBuy

SmartSeal Damp Proof Grey Paint - 5 Litres - For Interior & Exterior Walls, Ceilings and Floors. Helps Prevent Water-Ingress and the Spread of

Free shipping, 2-6 days
£58.74

Wilko.com

Smartseal Grey Damp Proof Paint 5L

Lowest price

·£4.95 shipping, 3-5 days
£44.50

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Dulux Matt Wall Paint Egyptian Cotton 5L
Dulux Matt Wall Paint Egyptian Cotton 5L
£32.99
£6.60/L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
£12.99
£2.60/L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
Ronseal Fence Life Plus Wood Paint Charcoal Grey 5L
£9.42
£1.88/L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Urban Slate,Natural Stone 5L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Urban Slate,Natural Stone 5L
£36
£7.20/L
Cuprinol Garden Shades Urban Slate Grey Wood Paint, Woodstain 2.5L
Cuprinol Garden Shades Urban Slate Grey Wood Paint, Woodstain 2.5L
£19.99
£8.00/L
Dulux Matt Wall Paint Overtly Olive 2.5L
Dulux Matt Wall Paint Overtly Olive 2.5L
£25
£10.00/L
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Wall Paint, Ceiling Paint Polished Pebble 2.5L
Dulux Easycare Washable & Tough Matt Wall Paint, Ceiling Paint Polished Pebble 2.5L
£24
£9.60/L

Product details

Lowest price for Smartseal Climashield, Liquid DPM is £44.50. This is currently the cheapest offer among 5 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameSmartseal Climashield, Liquid DPM
BrandSmartseal

Additional Info

Created at PriceRunner2024-02-06

Product Properties

Gloss LevelsMatte
ColourGrey

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.