• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Thorndown Wizard Peelable

Thorndown Wizard Peelable

Compare
Wood

·

Popularity

1825

in

Paint
From 3 payments of £3.98/mo. with
AD

From B&Q

Thorndown Wizard Yellow Peelable Glass Paint 150 Ml - One Size

£6.00 shipping
£11.99

Wilko.com

Thorndown Wizard Yellow Peelable Glass Paint 150ml - Thorndown Paint - Wilko

Lowest price

·£4.95 shipping, 3-5 days
£11.95

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Autumn Gold 5L
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Autumn Gold 5L
£14.49
£2.90/L
Ronseal Fence Life Plus Harvest Gold Wood Paint 5L Wood Paint 5L
Ronseal Fence Life Plus Harvest Gold Wood Paint 5L Wood Paint 5L
£14.05
£2.81/L
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Dazzling Yellow 1L
Trending
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Dazzling Yellow 1L
£13.68
£13.68/L
Crown Quick Dry Satin Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
Crown Quick Dry Satin Wood Paint Pure Brilliant White 0.75L
£10
£13.33/L
Ronseal RSLGPEF250 GPEF250 Garden Paint Elderflower 250ml Wood Paint 0.25L
Ronseal RSLGPEF250 GPEF250 Garden Paint Elderflower 250ml Wood Paint 0.25L
£5.96
£23.84/L
Farrow & Ball Dead Flat No 319 Yellow Floor Paint, Wood Paint 2.5L
Trending
Farrow & Ball Dead Flat No 319 Yellow Floor Paint, Wood Paint 2.5L
£69.99
£28.00/L
Ronseal Garden Wood Paint Sundial 0.75L
Ronseal Garden Wood Paint Sundial 0.75L
£11.47
£15.29/L

Product details

Lowest price for Thorndown Wizard Peelable is £11.95. This is currently the cheapest offer among 4 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameThorndown Wizard Peelable
BrandThorndown

Additional Info

Created at PriceRunner2024-07-31

Product Properties

Application SurfaceWood
ColourYellow

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.