Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Kudox (KTR250FLATCH) 500x1100mm |
| Brand | Kudox |
Technical Specifications | |
| Connection | Electric Heating |
Measures | |
| Depth | 79.0 mm |
| Width | 500.0 mm |
| Height | 1100.0 mm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-06 |
Product Properties | |
|---|---|
| Style | Horizontal Rails |
| Placement | Wall Mounted |
| Connection Placement | Right |
| IP-Class | IP55 |
| Features | Temperature Setting, Switch |
| Power | 250.0 W |