Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Remote Control, 868MHz
Lowest price for Somfy 1805251 Remote control is £263.81. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Somfy 1805251 Remote control |
| Brand | Somfy |
Product Properties | |
| Colour | White |
| Type of Control Unit | Remote Control |
Connections | |
| USB | No |
| Ethernet | No |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-19 |
Wireless | |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
| Communication Standard | 868MHz |
| Bluetooth | No |
Measures | |
| Width | 159.8 mm |
| Height | 69.6 mm |
| Depth | 68.0 mm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .