Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Gateway, Wi-Fi, Zigbee, Smart Life
Lowest price for Nedis WIFIZBT10CWT is £32.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Nedis WIFIZBT10CWT |
| Brand | Nedis |
Product Properties | |
| Colour | White |
| Type of Control Unit | Gateway |
| No. of Connected Devices | 50 |
| Operating Temperature (max) | 50.0 °C |
| Operating System | Android, iOS |
| Range (max) | 35.0 m |
Power Source | |
| Power Source | AC Mains |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-01-26 |
Wireless | |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Communication Standard | Zigbee |
| Bluetooth | Yes |
| Smart Home System | Smart Life |
Measures | |
| Weight | 55.0 g |
| Width | 56.0 mm |
| Height | 56.0 mm |
| Depth | 59.0 mm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .