Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Hub, Wi-Fi, Google Home
You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.
Lowest price for Google Nest Hub is £59.00. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Google Nest Hub |
| Brand | |
Product Properties | |
| Colour | Black, White |
| Type of Control Unit | Hub |
Features | |
| App Control | Yes |
Power Source | |
| Power Source | AC Mains |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2019-05-09 |
Wireless | |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Smart Home System | Google Home |
| Wi-Fi Standard | Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
Measures | |
| Weight | 480.0 g |
| Width | 178.5 mm |
| Height | 118.0 mm |
| Depth | 673.0 mm |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .