Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers
Lowest price for Edimax GS-1016 V2 is £72.74. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Edimax GS-1016 V2 |
| Brand | Edimax |
Product Properties | |
| Managed | No |
| 100/1000 Mbps Ports | 16 |
| Ethernet Type | Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Number of Ports | 16 |
| Rack-mountable | Yes |
Measures | |
|---|---|
| Height | 4.2 cm |
| Depth | 13.3 cm |
| Weight | 0.85 kg |
| Width | 21.5 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-11-17 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .