Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Wet & Dry Vacuum Cleaner, 1200W
Lowest price for Metabo ASA 30 L PC is £196.03. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Metabo ASA 30 L PC |
| Brand | Metabo |
| Type | Wet & Dry Vacuum Cleaners |
Product Properties | |
| Bag Volume | 30.0 L |
| Wet & Dry Vacuum Cleaner | Yes |
| Features | Telescopic Tube, Wet Suction |
| Colour | Green |
Performance | |
|---|---|
| Motor Power | 1200 W |
Measures | |
| Weight | 10.8 kg |
| Cord Length | 5.5 m |
| Hose Length | 3.2 m |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2023-10-04 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .