Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for Sony ICD-PX470 is -. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Sony ICD-PX470 |
| Brand | Sony |
Type | |
| Type | Dictaphone |
Product Properties | |
| Colour | Grey, Black |
Features | |
| Phantom Power | No |
| Built-In Speaker | Yes |
Connections | |
| USB In | 1 |
| Type of Memory Card Reader | microSD |
| Headphone 3.5mm | 1 |
Display | |
| Display | Yes |
Design | |
| Portable | Yes |
Memory | |
| Built-In Memory | Yes |
| Built-In Memory Size | 4 GB |
File Formats | |
| Supported Audio Formats | WMA, AAC, MP3 |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2017-05-31 |
Audio | |
|---|---|
| Recording Format | MP3 |
| Microphone | Built-In Microphone |
| Surround Sound Formats | LPCM, PCM |
Power Source | |
| Type of Battery | AAA (LR03) |
| No. of Batteries | 2 pcs |
| Battery Life | 55.0 h |
| Battery Technology | Alkaline |
| Power Source | AC Mains, Battery |
Measures | |
| Depth | 19.3 mm |
| Width | 38.3 mm |
| Height | 114.1 mm |
| Weight | 74.0 g |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .