Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Try flexible payments with
Prices do not include shipping costs. Right now, there are no retailers selling Dell Complete Set 22 in Monitor Optiplex Quadcore i5, so the data shown are historical prices.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Dell Complete Set 22 in Monitor Optiplex Quadcore i5 |
| Brand | Dell |
Product Properties | |
| Windows Version | Windows 11 Pro |
| Included Accessories | Monitor |
| Type | Tower |
| Colour | Black |
| Manufacturer Colour | Black |
| Screen Size | 22.0 " |
| Optical Drive | No |
| Operating System | Windows |
Connections | |
| Connections | HDMI, RJ45 (LAN) |
| No. of HDMI | 1 pcs |
| No. of RJ45 (LAN) | 1 pcs |
Display | |
| Touchscreen | No |
| Monitor | Yes |
Memory | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Memory Type | DDR4 |
Storage | |
| SSD Size | 256 GB |
| Number of Slots (Total) | 1 |
| Hard Drive | SSD |
Wireless | |
| Wi-Fi | Yes |
Audio | |
| Sound Card | Yes |
Processor | |
| Processor Cores | 4 |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor Speed | 3.6 GHz |
Measures | |
| Weight | 12.7 kg |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2025-06-12 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .