Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for ACT AC8335 is £48.98. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | ACT AC8335 |
| Brand | ACT |
| Type | Screen Mounts |
Product Properties | |
| Colour | Silver |
| Load Capacity (max) | 9.0 kg |
Material | |
| Material | Aluminium, Plastic, Steel |
Stands & Mounts | |
| Placement | Table Stand |
| Type of VESA Mount | 75x75, 100x100 |
Size | |
| Screen Size (min) | 17 " |
| Screen Size (max) | 32.0 " |
Features | |
|---|---|
| Number of Screens | 1 |
| Tiltable | Yes |
| Arm | Yes |
| Rotatable | Yes |
| Swivel | Yes |
| Features | Cable Management, Height Adjustable |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2022-11-23 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .