Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Lowest price for WMF 415220011 is £25.12. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | WMF 415220011 |
| Brand | WMF |
| Type | Egg Cookers |
Product Properties | |
| Colour | Silver |
| Shape | Round |
| No. of Eggs (max) | 1 pcs |
| Lid Material | Plastic |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 56 W |
Measures | |
| Depth | 6.9 cm |
| Height | 11.8 cm |
| Weight | 0.442 kg |
| Width | 5.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2018-09-18 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .