• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
TIRTIR Waterproof Setting Spray 24 Hour Long Lasting Fix - Ethanol Free

TIRTIR Waterproof Setting Spray 24 Hour Long Lasting Fix - Ethanol Free

Compare
Setting Spray, Long-Lasting, Waterproof

·

Popularity

77

in

Setting Sprays
From 3 payments of £3.02/mo. with
AD

From BelluBeauty

TIRTIR Mask Fit Waterproof Setting Spray 80ml

£2.99 shipping, 1-2 days
£11.99

YesStyle

TIRTIR - Mask Fit Waterproof Setting Spray 80ml

Lowest price

·£3.95 shipping, 1-2 days
£9.08

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Setting Spray 100ml
-11%
Charlotte Tilbury Airbrush Flawless Setting Spray 100ml
£25.98
£259.80/L
Urban Decay All Nighter Setting Spray
Urban Decay All Nighter Setting Spray
£20.65
£175.00/L
Urban Decay All Nighter Setting Spray - Natural Finish
Urban Decay All Nighter Setting Spray - Natural Finish
£11.55
£385.00/L
Benefit The Porefessional Super Setter Setting Spray 30ml
Benefit The Porefessional Super Setter Setting Spray 30ml
£12.80
£426.67/L
Urban Decay All Nighter Hyaluronic Setting Spray 30ml
Urban Decay All Nighter Hyaluronic Setting Spray 30ml
£10.99
£93.14/L
NYX Professional Makeup Setting Spray 60ml
-17%
NYX Professional Makeup Setting Spray 60ml
£6
£100.00/L
Fenty Beauty You Mist Makeup-Extending Setting Spray 100ml
Fenty Beauty You Mist Makeup-Extending Setting Spray 100ml
£28
£280.00/L

Product details

Lowest price for TIRTIR Waterproof Setting Spray 24 Hour Long Lasting Fix - Ethanol Free is £9.08. This is currently the cheapest offer among 6 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameTIRTIR Waterproof Setting Spray 24 Hour Long Lasting Fix - Ethanol Free
BrandTIRTIR
TypeSetting Sprays

Additional Info

Created at PriceRunner2025-07-05

Product Properties

Volume80.0 ml
PropertiesWaterproof, Long-Lasting
TextureLiquid
PackagingSpray

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.