• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
NYX Makeup Setting Spray Matte 180ml
-11%

NYX Makeup Setting Spray Matte 180ml

Compare
This setting spray from NYX makes your makeup look good all-day. If you have dry skin then you might be interested to know that this product is moisturizing.

·

Popularity

37

in

Setting Sprays
From 3 payments of £5.00/mo. with
18 ml£3.00
180 ml£15.00
AD

From Very

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Setting Spray, One Colour, Women

£3.99 shipping, 3-5 days
£15.00

Very

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Setting Spray, One Colour, Women

Lowest price

·£3.99 shipping, 3-5 days
£15.00

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Rimmel Multi-Tasker Mist & Setting Spray
Rimmel Multi-Tasker Mist & Setting Spray
£6.74
£67.40/L
Huda Beauty Easy Bake Setting Spray - 30ml
-20%
Huda Beauty Easy Bake Setting Spray - 30ml
£11.99
£399.67/L
Iconic London Mini Prep Set Blur Setting Spray - Multi
Iconic London Mini Prep Set Blur Setting Spray - Multi
£6
£200.00/L
Essence Fix Last 18H Long Lasting Makeup Fixing Spray - Vegan
Essence Fix Last 18H Long Lasting Makeup Fixing Spray - Vegan
£3.49
£69.80/L
Revolution Beauty Fix & Glow Setting Spray 100ml
Revolution Beauty Fix & Glow Setting Spray 100ml
£8.25
£82.50/L
Anastasia Beverly Hills Impeccable 24HR Blurring Matte Setting Spray 100ml
-11%
Anastasia Beverly Hills Impeccable 24HR Blurring Matte Setting Spray 100ml
£24.50
£245.00/L
Catrice Oil-Control Matt Mattifying Makeup Setting Spray
Catrice Oil-Control Matt Mattifying Makeup Setting Spray
£4.99
£99.80/L

Product details

Lowest price for NYX Makeup Setting Spray Matte 180ml is £15.00. This is currently the cheapest offer among 6 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameNYX Makeup Setting Spray Matte 180ml
BrandNYX
TypeSetting Sprays

Additional Info

Created at PriceRunner2020-09-10

Product Properties

Volume180.0 ml
PropertiesMatte, Moisturizing
PackagingSpray

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.