• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Balance Me Intensive Wrinkle Repair Cream 50ml

Balance Me Intensive Wrinkle Repair Cream 50ml

Compare
One of the most important steps in the daily skincare routine is the facial cream. This facial cream from Balance Me properly moisturises your skin.

·

Popularity

10537

in

Facial Creams
From 3 payments of £15.11/mo. with

OnBuy

4.8(19 ratings)
Balance Me Intensive Wrinkle Repair Cream â Intensely Hydrates & Moisturises â Anti-Ageing & Firming Face Moisturiser For All Skin Types â 100%
Free shipping, 2-6 days
£45.34

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
medicube Triple Collagen Cream 50ml
medicube Triple Collagen Cream 50ml
£18.68
£373.60/L
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Night Intensive Restorative Creme 50ml
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Night Intensive Restorative Creme 50ml
£66.75
£1,335.00/L
Dermalogica Pro-Collagen Banking Water Cream 50ml
Dermalogica Pro-Collagen Banking Water Cream 50ml
£52.25
£1,045.00/L
No7 Protect & Perfect Intense Advanced Night Cream 50ml
No7 Protect & Perfect Intense Advanced Night Cream 50ml
£18.45
£369.00/L
Caudalie Resveratrol-Lift Firming Night Cream 50ml
Caudalie Resveratrol-Lift Firming Night Cream 50ml
£49
£980.00/L
Skin Doctors Gamma Hydroxy 50ml
Skin Doctors Gamma Hydroxy 50ml
£30.75
£615.00/L
Madara Derma Collagen Hydra-Silk Firming Cream 50ml
Madara Derma Collagen Hydra-Silk Firming Cream 50ml
£36.98
£739.60/L

Product details

Lowest price for Balance Me Intensive Wrinkle Repair Cream 50ml is £45.34. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameBalance Me Intensive Wrinkle Repair Cream 50ml
BrandBalance Me
TypeFacial Creams

Type

Facial CreamsNight Cream

Additional Info

Created at PriceRunner2016-10-10

Product Properties

Oily Skin, Normal Skin, Combination Skin, Dry Skin, Mature Skin, Sensitive Skin
Repairing, Anti-Age, Glow, Firming, Moisturising, Nourishing, Smoothing
TextureCream
PackagingJar
Hyperpigmentation, Wrinkles, Scars
Antioxidants, Collagen, Hyaluronic Acid
50.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.