• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2 Step Mask 26.5 g

VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2 Step Mask 26.5 g

Compare
Facial Mask, 1pcs, Moisturising
Currently
Out of stock

·

Popularity

2399

in

Facial Masks
From 3 payments of £1.37/mo. with

No products in stock

You will get notified by e-mail when the product is back in stock at one of our listed retailers.

YesStyle

VT - Collagen Reedle Shot 100 2Step Mask 1.5g + 25g x 1 sheet
Out of stock
£4.11

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Cosrx PDRN Exosome Skinplaning Glaze Mask 50ml
Cosrx PDRN Exosome Skinplaning Glaze Mask 50ml
£10.26
£205.20/L
Caudalie Face Instant Detox Mask 75ml
Caudalie Face Instant Detox Mask 75ml
£17.75
£236.67/L
Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask 60ml
Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask 60ml
£7.69
£128.17/L
Medik8 H.E.O Mask 2x50ml 50ml
-11%
Medik8 H.E.O Mask 2x50ml 50ml
£47
£940.00/L
Caudalie VinoHydra Moisturising Mask 73.9ml
Caudalie VinoHydra Moisturising Mask 73.9ml
£17.45
£236.03/L
Fresh Black Tea Instant Perfecting Mask 100Ml 100ml
-19%
Fresh Black Tea Instant Perfecting Mask 100Ml 100ml
£28.79
£287.90/L
Sisley Paris Velvet Sleeping Mask with Saffron Flowers 60ml
Sisley Paris Velvet Sleeping Mask with Saffron Flowers 60ml
£79.50
£1,325.00/L

Product details

Lowest price for VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2 Step Mask 26.5 g is -. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:

Features

Product

Product nameVT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2 Step Mask 26.5 g
BrandVT Cosmetics
TypeFacial Masks

Additional Info

Created at PriceRunner2026-03-21

Product Properties

GenderFemale
No. of Pieces1 pcs
Moisturising
TextureCream

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.