• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Decléor Prolagene Lift Lifting Flash Mask 50ml

Decléor Prolagene Lift Lifting Flash Mask 50ml

Compare
Make your skincare routine a bit more luxurious with a lovely face mask. This product is tailor-made for normal skin.

·

Popularity

1094

in

Facial Masks
From 3 payments of £10.32/mo. with
AD

From Gorgeous Shop

Decleor DECLÉOR Lavender Fine Lifting Cream Mask 50ml

Free shipping
£45.20

Gorgeous Shop

Decleor DECLÉOR Lavender Fine Lifting Cream Mask 50ml

Lowest price

·Free shipping
£45.20

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Guerlain Orchidée Impériale The Mask 75ml
Guerlain Orchidée Impériale The Mask 75ml
£250
£3,333.33/L
Sisley Paris Black Rose Cream Mask 60ml
Sisley Paris Black Rose Cream Mask 60ml
£116
£1,933.33/L
Natura Bisse Natura Bissé C+C Vitamin Souffle Mask 75ml
Natura Bisse Natura Bissé C+C Vitamin Souffle Mask 75ml
£42
£560.00/L
Foreo UFO Mini 2 Pearl Pink
Foreo UFO Mini 2 Pearl Pink
£48
medicube Deep Peptide Radiance Mask 27 ml 27ml
medicube Deep Peptide Radiance Mask 27 ml 27ml
£2.99
£110.74/L
Missha Super Aqua Cell Renew Snail Sleeping Mask 110ml
Missha Super Aqua Cell Renew Snail Sleeping Mask 110ml
£13.38
£121.64/L
Aurelia Refine & Polish Miracle Balm 75ml
Trending
Aurelia Refine & Polish Miracle Balm 75ml
£48
£640.00/L

Product details

Lowest price for Decléor Prolagene Lift Lifting Flash Mask 50ml is £45.20. This is currently the cheapest offer among 6 stores.
Compare:

Features

Product

Product nameDecléor Prolagene Lift Lifting Flash Mask 50ml
BrandDecléor
TypeFacial Masks

Additional Info

Created at PriceRunner2017-10-23

Product Properties

Scented
Oily Skin, Normal Skin, Combination Skin, Dry Skin, Mature Skin, Sensitive Skin
GenderFemale
Purple, White
Anti-Age, Glow, Firming, Calming, Smoothing
TextureCream
PackagingTube
Wrinkles
50.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.